stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Exciting Night 17

Siedemnasta edycja Exciting Night odbędzie się ponownie w sopockim klubie SFINKS 700, gdzie na dwóch salach będziemy się bawić przy muzyce (sala główna): Depeche Mode oraz The 80's, Electro czy Synth (fontanna).

Relacja z imprezy

Angels Night Out

lis 16

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
bilety 35 zł
przedsprzedaż 29 zł
Sfinks 700 to legendarny klub, który na kulturalnej i rozrywkowej mapie Polski słynie z jednego z najlepszych systemów dźwięku (sound system), posiada nietuzinkowy industrialny wystój wnętrz, który w połączeniu ze światłem tworzy wypadkową udanej imprezy i jest gwarantem niezapomnianych muzycznych doznań. Zawdzięczać to możemy między innymi Leszkowi Możdżerowi, znanemu polskiemu pianiście, który jest od kilku lat ambasadorem i dyrektorem artystycznym klubu. "To najoryginalniejsza przestrzeń imprezowo wystawiennicza w Trójmieście i jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych lokali w Polsce. Mieści się w parku nadmorskim, w dawnym budynku galerii sztuki. Co tydzień odbywają się tam głośne imprezy taneczne, koncerty i prezentacje teatralne czy happeningowe, często połączone z dodatkowymi atrakcjami, np. specjalnym, tematycznym wystrojem klubu albo okolicznościowymi bankietami. Wnętrze klubu zostało gruntownie wyremontowane począwszy od zainstalowania nowego systemu wentylacyjnego, ogrzewania, (...) po tak skomplikowane działania jak usunięcie czterech filarów na głównej sali po to, aby poprawić kontakt widowni ze sceną. Sprawą najwyższej wagi stała się akustyka klubu. Projekt adaptacji akustycznej centralnej sali wykonał inż Wojciech Siadak z Wrocławia. Dzisiaj możemy cieszyć się poprawną akustyką, tym bardziej, że nagłośnienie zapewnia nam najwyżej ceniona na świecie firma Meyer. "

Zapraszamy do Trójmiasta na jedyną taką majówkę w Polsce. W tym roku 2 maja wypada w czwartek więc na dłuuugi weekend (od 1.05-5.05) zapraszamy nad Zatokę Gdańską

Doskonała lokalizacja przy sopockiej plaży oraz niespełna 100 metrów od sopockiego Molo to dodatkowy atut dla gości z całej Polski jak i autochtonów.

Na samej imprezie przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji, które uprzyjemnią Wam ten wspaniały wieczór (szczegóły niebawem)

Jak co roku na wejście przygotujemy dla Was pamiątkowy gadżet.

Impreza odbędzie się na dwóch salach:
- sala główna - 100% Depeche Mode /dj aDhD
- sala "fontanna" - Marian - DM Chillout Room, Recoil, Gahan/Gore solo projekt,
- goście - Electro, The 80's,

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni