• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Ewa Farna - 15 lat na scenie

pop

Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych i charyzmatycznych artystek na polskim rynku muzycznym, przez ostatnie 15 lat wydała w Polsce 5 albumów, kilkanaście hitowych singli i zagrała setki koncertów. Od kilku lat niezmiennie idzie własną drogą, zapraszając słuchaczy do swojego wewnętrznego muzycznego świata, dzieląc sie utworami ilustrującymi aktualne momenty jej życia.

W 2024 r. mija dokładnie 15 lat od wydania utworu CICHO, który podbił serca słuchaczy i na trwałe zapisał nazwisko Ewy Farnej w historii polskiej muzyki. Tę kilkunastoletnią ścieżkę muzyczną charakteryzuje przede wszystkim przemiana od nastolatki z mocną rockową duszą po dojrzalszą i bardziej subtelną kobietę i mamę, wciąż jednak nietracącą tego żywiołowego charakteru.

pop - koncerty w Trójmieście


Koncert to ponad półtoragodzinne show zbudowane na sentymentalnej podróży przez 15 lat muzycznego dorobku Ewy, w tym oczywiście Cicho, Ewakuacja, Na ostrzu przez utwory z płyty UMAMI, w tym poruszające CIAŁO, aż po najnowsze muzyczne niespodzianki. Zapowiada się niesłychanie energetyczne, pełne pozytywnych emocji spotkanie doprawione ognistym temperamentem Ewy. Zapraszamy!

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2018)

Ewa Farna wystąpiła dla młodzieży w Ergo Arenie Ewa Farna wystąpiła dla młodzieży w Ergo Arenie
paź 17

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 167 - 209 zł
Kup bilet
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet

Opinie