• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Event Relentless (Fin) + Plan Minimum + Homen

Fińscy "Hybrid Metallers" przywiozą swój fast'n furious live show z własnym unikalnym modern metal -sound z powrotem do Polski w czerwcu 2023 roku!

lis 5

niedziela, godz. 19:00

bilety 69-89-100 zł
Kup bilet
lis 14

wtorek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 129 zł
przedsprzedaż 119 zł
Kup bilet
Zespół, założony w 2013 roku, zawsze stawiał sobie za cel odniesienie międzynarodowego sukcesu, co jak dotąd udało mu się znakomicie. Ponad 150 występów na żywo w 15 różnych krajach, debiutancki album, kilka wydawnictw single/EP oraz dziesiątki tysięcy wyświetleń wydanych teledysków są dowodem ciężkiej pracy.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Teledysk do utworu "Falling"
https://youtu.be/CMk8Tg-NTWo
Teledysk do "The Fight"
https://youtu.be/WZYHepFVFMg
Debiutancki album "Circle" dostępny na różnych platformach:
https://songwhip.com/eventrelentless/circle2019

GOŚCIE SPECJALNI:

Plan Minimum

https://www.facebook.com/planminimum
Gdański zespół założony w 2018 przez byłych członków kapel Hateseed i Inner Reflection. Muzyka PM to energiczne numery z melodiami zakorzenionymi w kalifornijskim punk rocku (Bad Religion, Offspring), z mocnymi wpływami metalu i hard rocka. Teksty skupiają się na emocjach, sceptycznym kwestionowaniu rzeczywistości i odnajdywaniu swojej roli w życiu. Zespół wydał debiut "Atak serca" w 2019 roku i obecnie nagrywa drugi album. Płyta "Atak serca" na Spotify, Apple Music itd, oraz na Bandcamp: https://planminimum.bandcamp.com/

Homen
https://www.facebook.com/HomenOfficial1
Trójmiejski zespół, grający szeroko pojęty metal alternatywny, powstał w 2020 roku jako Un Homme Seul. Charakteryzuje się ciężkim, agresywnym graniem, które zgrabnie przeplata spokojnymi balladami i melodyjnymi wokalami. Pod banderą Un Homme Seul grupa wydała EPkę "Eviva Larte. W 2022 roku zespół zdecydował się na zmianę nazwy, powstał zatem Homen, a rok 2023 rozpoczęli od wydania singli, promujących ich najnowszy album "Lazarus Syndrome".
https://www.instagram.com/homenband/
https://www.youtube.com/@homen2897
https://open.spotify.com/artist/0AU6na0CpGwCrJPOpKTC4w...

Opinie