stat
Impreza już się odbyła

Europoltech 2017 - Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych

Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH są najważniejszą w Polsce imprezą targową dedykowaną służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Te wysoce specjalistyczne targi są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w ścisłej współpracy z Komendą Główną Policji oraz we współdziałaniu ze służbami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, formacjami bezpieczeństwa państwa, Wojskami Specjalnymi i Żandarmerią Wojskową.

Targi EUROPOLTECH ze względu na swój charakter są dostępne jedynie dla profesjonalistów - uczestników konferencji policyjnej, przedstawicieli polskich i zagranicznych służb policyjnych, cywilnych i wojskowych formacji bezpieczeństwa państwa, polityków i urzędników administracji państwowej zajmujących się problematyką bezpieczeństwa. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 6300 profesjonalnych zwiedzających.

Oferujemy znakomite warunki prezentacji w jednym z najnowocześniejszych w Europie CENTRUM WYSTAWIENNICZO - KONGRESOWYM AMBEREXPO w Gdańsku, z profesjonalnym i kompleksowym serwisem i zapleczem usług wystawienniczych. Zapewniamy również specjalistyczną, z uwagi na zakres przedsięwzięcia, ochronę ekspozycji targowej.

Gwarantujemy udział w wydarzeniach towarzyszących targom - konferencjach i prezentacjach, a także w kolejnej edycji Programu SUPERNOWOCZESNY i Konkursu o Nagrodę "Złota Gwiazda Policji", promujących walory eksploatacyjne oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne sprzętu prezentowanego na targach.

VIII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA POLICYJNA
Organizowana przez Komendę Główną Policji. Do udziału w konferencji zostanie zaproszona kadra kierownicza polskich i europejskich służb policyjnych, przedstawiciele EUROPOLU i INTERPOLU.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wstęp na teren ekspozycji targowej możliwy jest wyłącznie na podstawie zaproszeń i elektronicznych kart dostępu wydawanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.

Targi przeznaczone są dla profesjonalistów i dostępne dla uczestników Międzynarodowej Konferencji Policyjnej - europejskich służb policyjnych, ekspertów polskich służb policyjnych i formacji bezpieczeństwa państwa, kadry kierowniczej i specjalistów formacji wojskowych, polityków, parlamentarzystów i urzędników administracji państwowej. O karty dostępu upoważniające do zwiedzania targów mogą również zwracać się niezależni eksperci, członkowie stowarzyszeń, instytucji, firm, przedstawiciele mediów oraz szkół i uczelni związanych z problematyką bezpieczeństwa.
Uprzejmie prosimy zwiedzających o pozostawienie broni osobistej poza terenem ekspozycji i nie wnoszenie teczek, walizek, paczek itp. Powyższe zasady służą zapewnieniu bezpieczeństwa ekspozycji/imprezy. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

REJESTRACJA

DYSTRYBUCJA ZAPROSZEŃ/KART DOSTĘPU
GOŚCIE – WSPÓŁORGANIZATORZY/PARTNERZY


Urzędnicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, funkcjonariusze i pracownicy Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Wywiadu Wojskowego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Służby Celnej, Służby Więziennej, Inspekcji Transportu Drogowego, oficerowie, eksperci Wojsk Specjalnych, Żandarmerii Wojskowej oraz pozostałych formacji wojskowych, mogą pobrać karty dostępu przed targami w swoich jednostkach macierzystych lub w trakcie targów w recepcji EUROPOLTECH 2017, po okazaniu legitymacji służbowej.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni