stat
Impreza odwołana

Erlend Øye & La Comitiva

lis 24

środa, godz. 20:00

bilety 149-229 zł
Kup bilet
Erlend Øye, wokalista Kings Of Convenience i The Whitest Boy Alive, zaprezentuje między innymi materiał ze swojej płyty Legao, promowany doskonałym singlem Garota. Artysta zapowiada też powrót do starszych piosenek, nagranych z obydwoma swoimi zespołami.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Odwołany koncert Erlenda Øye z La Comitiva w Teatrze Szekspirowskim

2 czerwca do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego miał powrócić współtwórca znanego indie folkowego duetu Kings of Convenience, Erlend Øye - norweski muzyk, wokalista takich zespołów, jak The Whitest Boy Alive, Skog czy Peachfuzz.
Niestety, z powodu trwającej epidemii Covid-19, koncert w Gdańsku,
jak i w pozostałych miastach planowanej trasy - w tym w Warszawie - został odwołany.

Jednocześnie informujemy, że - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania - decyzją Dyrekcji Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego odwołane zostają wszystkie wydarzenia (spektakle, koncerty, działania edukacyjne oraz zwiedzanie teatru) zaplanowane do 24 maja 2020 roku. Do odwołania pozostaje również zamknięty dla osób z zewnątrz budynek GTS.
Szczegółowe informacje na temat obecnej sytuacji oraz decyzje dotyczące zaplanowanych na kolejne miesiące wydarzeń na bieżąco zamieszczane są na stronie teatrszekspirowski.pl oraz na stronach GTS w mediach społecznościowych.

Informacja na tematZWROTU BILETÓW:
• bilety zakupione na stronie bilety.teatrszekspirowski.pl - zwrot środków nastąpi na konto, z którego dokonano zakupu.
• bilety zakupione w kasie Teatru - prosimy o przesłanie skanu, zdjęcia lub numeru biletu bądź paragonu na adres bow@teatrszekspirowski.pl lub kontakt telefoniczny z kasą.
Uwaga: kasa biletowa Teatru jest zamknięta do odwołania, natomiast system sprzedaży biletów online oraz system zwrotów działa bez zmian.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny pod numerem: +48 535 111 804 lub +48 58 351 01 51.W Polsce Norweg zagra tylko dwa koncerty w Gdańsku i Warszawie. Wystąpi z trzema sycylijskimi muzykami z grupy La Comitiva.

Od 2012 roku, kiedy przeprowadził się do Syrakuz na Sycylii, Erlend Øye swoje muzyczne zainteresowania skupił na nowym projekcie z La Comitiva. Zachowując charakterystyczne dla Kings Of Convenience akustyczne brzmienie, łączą tradycyjne lokalne dźwięki z wpływami z Ameryki Południowej. Od początku 2018 roku zespół odbył kilka tras po Ameryce Południowej (Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Argentynie, Brazylii, Urugwaju) oraz Europie. Erlenda Øye można by nazwać muzycznym wagabundą, przez lata swobodnie podróżującym po różnych stylach, z wyboru omijającym jednak muzyczny mainstream. Pozostaje jednym z najciekawszych współczesnych poszukujących artystów.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    69 zł
Bilety dostępne na stronie www.bilety.teatrszekspirowski.pl oraz w kasie teatru, ul. W. Bogusławskiego 1, czynnej codziennie w godz. 14:00 - 19:00.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.