stat

Erlend Øye & La Comitiva

Erlend Øye, wokalista Kings Of Convenience i The Whitest Boy Alive, zaprezentuje między innymi materiał ze swojej płyty Legao, promowany doskonałym singlem Garota. Artysta zapowiada też powrót do starszych piosenek, nagranych z obydwoma swoimi zespołami.

W Polsce Norweg zagra tylko dwa koncerty w Gdańsku i Warszawie. Wystąpi z trzema sycylijskimi muzykami z grupy La Comitiva.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Od 2012 roku, kiedy przeprowadził się do Syrakuz na Sycylii, Erlend Øye swoje muzyczne zainteresowania skupił na nowym projekcie z La Comitiva. Zachowując charakterystyczne dla Kings Of Convenience akustyczne brzmienie, łączą tradycyjne lokalne dźwięki z wpływami z Ameryki Południowej. Od początku 2018 roku zespół odbył kilka tras po Ameryce Południowej (Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Argentynie, Brazylii, Urugwaju) oraz Europie. Erlenda Øye można by nazwać muzycznym wagabundą, przez lata swobodnie podróżującym po różnych stylach, z wyboru omijającym jednak muzyczny mainstream. Pozostaje jednym z najciekawszych współczesnych poszukujących artystów.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  69 zł
Bilety dostępne na stronie www.bilety.teatrszekspirowski.pl oraz w kasie teatru, ul. W. Bogusławskiego 1, czynnej codziennie w godz. 14:00 - 19:00.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • folk / etno / world
  kwi 16
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Etnoscena! Gulzoda