• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Enter Eden - Grand Opening Day 1: Black & White edition | Day 2: Multi Colour edition

28 i 29 czerwca tuż nad klubem Sassy na 8. piętrze, otwieramy dla Was wyjątkową przestrzeń znajdującą się ponad dachami Gdańska. ROOF TOP by SASSY to niezwykłe miejsce w sercu miasta wypełnione roślinnością, niesamowitymi instalacjami świetlnymi, nawiązujące swoim designem do nurtu Art Nouveau, z imponującym widokiem na panoramę Starego Miasta.

Relacja z imprezy

ROOF został zaprojektowany tak, aby ochronić Was gdy słońce lub deszcz zbyt mocno doskwiera, gdy podmuchy wiatru są nie do zniesienia! Jego zadaszona i oszklona konstrukcja zapewni wam niezwykłą enklawę z nieziemskim widokiem.

W okresie letnim wrażenia naszego miejskiego ogrodu wspierać będą specjalnie wyselekcjonowane na każdy dzień wydarzenia muzyczne. Koncerty, live acty, specjalne cykle Live On (koncerty akustyczne, jazz, klasyka), Orientalis (wolniejsza muzyka elektroniczna z etnicznymi i folklorystycznymi wpływami) i Sunday Paradise (dla miłośników różnych odmian house). Całości obrazu dopełnia propozycja utrzymanego w niebiańskim stylu koktajl baru, w którego kompozycjach znajdziecie dużo świeżych ziół, kwitnące drinki lub takie, które w magiczny sposób zmienią swój kolor. Dzień na ROOF TOPie można zacząć codziennie już od 13.00, a do kompletu wrażeń dokładamy kartę menu z ciekawą ofertą dań i przekąsek.

W ten wyjątkowy weekend udostępniamy Wam ten cud, zapraszając na oficjalne Wielkie Otwarcie naszego miejskiego Edenu, które celebrować będziemy wraz z niebiańskim Champagne Perrier-Jouëtuët.
W piątek odważcie się przekroczyć granicę dwóch skrajnych światów czarnego i białego utrzymując strój w harmonii z jednym z nich. To pierwszy krok, który przybliży Was do naszej rajskiej scenerii zaplanowanej na ten wyjątkowy dzień. Poza wrażeniami estetycznymi i smakowymi zadbamy o atmosferę muzyczną. Tego dnia swój repertuar bazujący na jazzie lat 60 zaprezentuje Jazz Pretenders Quintet.

W sobotę zapraszamy Was do okrycia zmysłowego świata kolorów i magii nieistniejącej rzeczywistości. Niech feria barw zapanuje nad Waszymi duszami i kreacjami, tak aby wyróżnić i podkreślić waszą niezwykłą osobowość - wyraź się w kolorze!
Tego dnia multikolorowy mix muzyczny złożony z brzmień elektronicznych i wielokulturowych, etnicznych ozdobników zaprezentuje berliński muzyk Iorie, a towarzyszyć mu będą
Discox i Fresh.

Wstęp tylko na zaproszenia i tylko zgodnie z dress codem danego dnia.

Opinie