stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Enrique Iglesias Live In Poland (24 opinie)

pop

"Książę latynoskiego brzmienia" - Enrique Iglesias - za kilka dni wystąpi w Trójmieście! Nowy repertuar oraz swoje największe przeboje zaprezentuje w hali ERGO ARENA 17 maja 2017 r.

Relacja z imprezy

Enrique Iglesias to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobywca blisko 500 nagród, autor 10 studyjnych albumów, jest bez wątpienia postacią wyjątkową. W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt. W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek "Enrique" (1999) z wielkim hitem "Bailamos", który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

Enrique
już drugą dekadę utrzymuje się na szczycie. Jego ostatni dotychczasowy, dziesiąty już w karierze album "Sex and Love", to powrót do najwyższej formy piosenkarza. "Nagrałem już tyle albumów, że tym razem chciałem mieć pewność, że będzie brzmiał on świeżo" - zdradził podczas rozmowy w czasie premiery. Efekt jest rzeczywiście świetny. Album obfituje w duety i kolaboracje - gościnnie wystąpili m.in. Flo Rida, Pitbull czy Sean Paul. "Sex and Love" był w roku wydania 7. najczęściej słuchanym albumem na Spotify, a teledysk do "Bailando" (święcący triumfy także wśród polskich fanów i słuchaczy) do dnia dzisiejszego zgromadził potężną liczbę blisko 2 miliardów odtworzeń.

pop - koncerty w Trójmieście


Artysta długo kazał na siebie czekać polskiej publiczności. Ostatni raz gościł przecież w naszym kraju blisko dekadę temu. Wreszcie spełnił oczekiwania fanów i wystąpił w Krakowie. Zapowiedź jego występu rozbudziła apetyt publiczności na tyle, że jego koncert wyprzedał się do ostatniego miejsca. Między innymi z tego powodu artysta postanowił w niedługim czasie pojawić się Polsce ponownie. Tym razem w Trójmieście - dając tym samym możliwość udziału w wyjątkowym koncercie tym wszystkim, którym nie udało się zdobyć biletów na spotkanie z nim w stolicy Małopolski. Wydarzenie w Ergo Arenie nie będzie jednak zwyczajną powtórką - trójmiejski koncert zaskoczy nie tylko odmienioną aranżacją sceny, ale też nowym muzycznym programem.

Nieważne, czy twórczość Enrique to dla Ciebie bardziej hity takie jak "Bailamos", "Hero", czy też te najnowsze jak "Bailando" , "Duele el Corazón" lub "Loco". 17. maja w Trójmieście zwyczajnie nie może Ciebie zabraknąć!Informacje praktyczne dot. dojazdu

Około 10 tysięcy fanów weźmie udział w koncercie Enrique Iglesiasa. "Książę latynoskiego brzmienia" wystąpi w ERGO ARENIE w środę, 17 maja i zaprezentuje zarówno nowy repertuar jak i swoje największe przeboje.


W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu - Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi :
- parking bezpośrednio przy Hali - 20 zł
- parking zlokalizowany przy ul. Łokietka - 10 zł

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.
24 godziny przez rozpoczęciem koncertu kończy się przedsprzedaż biletów na miejsca parkingowe. Zakup biletu w tej formule gwarantuje miejsce na parkingu przy hali

Na czas imprezy, już od godziny 18.00 udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie ulicy Pomorskiej.

Dostępne miejsca parkingowe :
- bezpośrednio przy ERGO ARENIE - około 700 miejsc
- pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka - około 300 miejsc - czas dojścia do hali 3 min.
- lewy pas wzdłuż ulicy Pomorskiej - około 150 miejsc - czas dojścia do hali 7-10 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie hali ERGO ARENA bezpośrednio przed rozpoczęciem koncertu, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwieramy od godziny 18.15. Warto skorzystać z tej możliwości by przybyć wcześniej do hali oszczędzając czas oczekiwania w korkach, które mogą powstać przy dojeździe do ERGO ARENY

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.
Dodatkowo w dniu 17 maja kwietnia w godzinach 10.00 - 18.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Harmonogram imprezy :
- otwarcie drzwi dla widzów - godz. 18.15
- DJ: 20:00
- początek koncertu: 20:40
- Planowane zakończenie : 22:30

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  149 - 300 zł
Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.
Ceny: 149 PLN – 300 PLN
Dla najwierniejszych fanów pierwsze 1000 biletów w specjalnej obniżonej o 20 PLN cenie.
Bezpośredni link: http://www.eventim.pl/enrique-iglesias-ergo

Opinie (24) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • pop
  lut 25
  wtorek, g. 19:00
  Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
  Garou
 • muzyka alternatywna , rock , pop
  lut 26
  środa, g. 20:30
  Gdańsk, Hard Rock Cafe
  Craig & Citas

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni