stat

Empire Gospel Choir

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was ponownie do wspólnego śpiewania z chórem Empire Gospel Choir!

Jak zawsze będzie energetycznie i bardzo radośnie. Podczas koncertu usłyszycie utwory z najnowszej płyty zespołu "Glory to Glory". Chór pod koniec 2019 roku nagrał i wydał debiutancki album i właśnie zaczął aktywną trasę koncertową z promocją nowego krążka, który świeżo wrócił z Nowego Jorku! Płytę będzie można zakupić po koncercie.

pop - koncerty w Trójmieście


Empire Gospel Choir - chór pochodzący z Trójmiasta, powstał w 2012 roku. To dynamiczny i radosny 15-osobowy zespół niosący dobrą nowinę poprzez śpiew i muzykę gospel. Energia, jaką zespół obdarza słuchaczy, zawsze przynosi uśmiech, a urzekające i niepowtarzalne wykonania chwytają za serce. W repertuarze można usłyszeć typowe pieśni gospelowe, ale również polskie i zagraniczne hity. Zespół ma za sobą wiele koncertów, nagrania studyjne, realizacje płytowe oraz telewizyjne (np. TVN, TVP, Polsat). Ostatnie osiągnięcie chóru to zajęcie II miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere 2017 (rok wcześniej zespół zdobył III miejsce). W styczniu 2017 roku chór uzyskał również Dyplom Uznania Pro Ecclesia et Populo, za dokonania artystyczne oraz propagowanie kultury muzycznej. W ramach nagrody chór występował w Europarlamencie w Brukseli. Empire Gospel Choir koncertuje ze swoim obszernym gospelowym programem w wielu miejscach, ale jest też chętnie zapraszany na gale, targi i ceremonie ślubne. Czynnie współpracuje ze stowarzyszeniami, fundacjami i ośrodkami kultury. Dyrygentką i założycielką zespołu jest Arleta Rusiecka.

Empire Gospel Choir:
Magdalena Nogaj
Asia Klejnow
Katarzyna Burghard
Adrian Renda
Adrian Lewoc
Natalia Panasiuk
Aleksandra Napierała
Maciej Maciejewski
Natalia Kosa Kossakowska
Pamela Kisiel
Olga Radziusz
Karol Uryga
Arleta Słomkowska - dyrygentka / solistka
Konrad Żołnierek - gitara basowa
Krzysztof Słomkowski - piano
Adam Golicki - perkusja

Zapraszamy!!!
Kup bilet
paź 29

piątek, godz. 19:00

Kup bilet
lis 29

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 79-159 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • pop
  maj 28
  piątek, g. 19:00
  Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Tribute to Roxette
 • folk / etno / world , pop
  maj 30
  niedziela, g. 17:30, 20:00
  Wejherowo, Filharmonia Kaszubska
  Eleni