stat
PATRONAT

Empire Gospel Choir - Glory To Glory

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na koncert promujący naszą debiutancką płytę "Glory To Glory"!

mar 27

sobota, godz. 20:00

bilety 119-139 zł
Kup bilet
sie 28

sobota, godz. 19.00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
Kochani, jest nam niezmiernie przykro, ale nie spotkamy się w najbliższą niedzielę. To nie miał być tylko koncert, kolejny występ, to miał być nasz "Koncert życia", dlatego decyzja nie była łatwa. Nie ma jednak tego złego...Mamy już nową datę (11.10.2020) i trzymamy kciuki za jak najszybsze spotkanie! Na otarcie łez, przesyłamy Wam nasz ulubiony, gospelowy a zarazem tytułowy hit, "Glory To Glory". Gościnnie wystąpił tu z nami Tomasin a towarzyszył nam jak zawsze najlepszy na świecie band czyli Adam Ćwiek, Adam Golicki i Krzysztof Słomkowski i Arletka Van Der Rusek. Do usłyszenia, do zobaczenia

pop - koncerty w Trójmieście


To będzie niesamowity wieczór przepełniony muzyką ale i wieloma niespodziankami. Podczas koncertu usłyszycie utwory z naszej debiutanckiej płyty "Glory to Glory", którą oczywiście będzie można kupić w klubie. Będzie po polsku i po angielsku, wolno i szybko, radośnie i nostalgicznie - na pewno będzie to koncert przepełniony dobrymi emocji, radością i sporą dawką energii.

O płycie:
Po kilku latach intensywnego koncertowania, udziału w różnych projektach muzycznych i produkcjach telewizyjnych, zespół zdecydował o nagraniu pierwszej płyty. Przez kilka miesięcy chór przygotowywał się bezpośrednio do nagrań. Dyrygentka pracowała nad aranżacjami wokalnymi oraz zaprosiła do nagrań najzdolniejszych trójmiejskich muzyków, m.in. Adama Golickiego, Marcina Janka, Michała Zienkowskiego, Michała Sasinowskiego, Krzysztofa Słomkowskiego, Adama Ćwieka, Artura Paszkowskiego, Sabrinę Stachel i Paulę Betlejewską oraz Elę Konkol. Na płycie gościnnie zaśpiewali także Mario Szaban, popularny finalista telewizyjnych show wokalnych Droga do Gwiazd i Voice of Poland, oraz znany trójmiejski raper - Tomasin.
Album w znacznej mierze został nagrany w studio nagraniowym, które powstało przy szkole muzycznej Empire Music School. Miks i mastering płyty natomiast został zrobiony w Nowym Jorku przez Dave'a Darlingtona, wielokrotnego zdobywcę nagród Grammy, znanego ze współpracy m.in. z Madonną, Waynem Shorterem i Stingiem. Do produkcji płyty zostali zaangażowani także gdańscy artyści fotograficy i plastycy (Mariusz Kowal Kobaru, Paulina Jarzembska i Olga Radziusz), którzy przygotowali zdjęcia oraz projekty okładki i książeczki.
Na nagranie płyty "Glory To Glory" Empire Gospel Choir otrzymał również wsparcie finansowe od Miasta Gdańska.

O chórze:
Empire Gospel Choir - chór pochodzący z Trójmiasta, powstał w 2012 roku. To dynamiczny i radosny 15-osobowy zespół niosący dobrą nowinę poprzez śpiew i muzykę gospel. Energia, jaką zespół obdarza słuchaczy, zawsze przynosi uśmiech, a urzekające i niepowtarzalne wykonania chwytają za serce. W repertuarze można usłyszeć typowe pieśni gospelowe, ale również polskie i zagraniczne hity.

Dyrygentką i założycielką zespołu jest Arleta Rusiecka. Zespół ma za sobą wiele koncertów, nagrania studyjne, realizacje płytowe oraz telewizyjne (np. TVN, TVP, Polsat). Ostatnie osiągnięcie chóru to zajęcie II. miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere 2017 (rok wcześniej zespół zdobył III. miejsce). W styczniu 2017 roku chór uzyskał również Dyplom Uznania Pro Ecclesia et Populo za cenione dokonania artystyczne oraz propagowanie kultury muzycznej. W ramach nagrody chór wystąpił w Europarlamencie w Brukseli. Empire Gospel Choir koncertuje ze swoim obszernym gospelowym programem w wielu miejscach, jest też chętnie zapraszany na gale, targi i ceremonie ślubne. Czynnie współpracuje ze stowarzyszeniami, fundacjami i ośrodkami kultury.

Skład:
Magdalena Nogaj
Asia Klejnow
Katarzyna Burghard
Adrian Renda
Adrian Lewoc
Natalia Panasiuk
Aleksandra Napierała
Maciej Marek Maciejewski
Natalia Kosa Kossakowska
Katarzyna Skupniewicz
Olga Radziusz
Karol Uryga
Adam Ćwiek
Pamela Michałkiewicz
Arleta Słomkowska - dyrygentka / solistka
Konrad Żołnierek - gitara basowa
Krzysztof Słomkowski - piano
Adam Golicki - perkusja

Goście:
Mario Szaban - wokal
Tomasz Wolak/ Tomasin - rap
Sabrina Stachel - skrzypce
Paula Betlejewska - wiolonczela
Michał Sasinowski - saksofon
Marcin Janek - saksofon/ klarnet
Michał Zienkowski - gitara

Sponsorzy:
Empire Music
Dermia Solution
Miasto Gdańsk
Drewar
Pro Arte Studio

KUP BILETY

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , pop , piosenka aktorska
  mar 7
  niedziela, g. 19.00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Ona czyli ja
 • muzyka poważna , muzyka chóralna
  mar 9
  wtorek, g. 19:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  12 Tenorów & Diva