• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Emilia Kalinowska i Marek Ewertowski w Whiskey on the Rocks

Emilia Kalinowska i Marek Ewertowski, czyli akustyczny duet dwóch muzyków z pasji, którzy wykonują repertuar z pogranicza muzyki popularno-rozrywkowej (pop, soul, country, rock, blues) zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Pracują także nad własnym materiałem, który niedługo ujrzy światło dzienne.

paź 13

czwartek, godz. 19:30

bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
paź 14

piątek, godz. 20:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Emilia - wokalistka, autorka tekstów pochodząca z Iławy, aktualnie mieszka i pracuje w Gdańsku. Swoją przygodę muzyczną rozpoczęła już w dzieciństwie. Jak sama twierdzi, muzyka od zawsze jest obecna w jej życiu. Od najmłodszych lat śpiewała w różnych chórach, później zespołach. Brała udział w licznych projektach i warsztatach muzycznych. Obecnie użycza swego głosu i pisze teksty w grupie EMI LEPA grającej muzykę z gatunku synth-pop, electro oraz w dwóch zespołach wykonujących covery. Można spotkać ją w trójmiejskich lokalach.

Marek -
muzyk z pasji, instrumentalista najchętniej łapiący za gitarę. Z wykształcenia psycholog. Swoją muzyczną przygodę zaczynał jako basista i wokalista w elbląskich kapelach kilkanaście lat temu. Od dziesięciu lat gdańszczanin. W trakcie swojej działalności artystycznej rozwijał swoje umiejętności w chórze, a także jako muzyk przy konkursach poezji i piosenki aktorskiej. Prowadzi także działalność solową w swoim przydomowym studio. Obecnie tworzy duet z Emilią Kalinowską. Okazyjnie pojawia się również w trójmiejskiej przestrzeni publicznej jako uliczny grajek. W swoim stylu grania przyjaźni się z bluesem oraz jazzem.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Do zobaczenia w Whiskey On The Rocks!

Opinie