• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Emilia Kalinowska i Marek Ewertowski w Whiskey On The Rocks

Emilia Kalinowska i Marek Ewertowski, czyli akustyczny duet dwóch muzyków z pasji, którzy wykonują repertuar z pogranicza muzyki popularno-rozrywkowej (pop, soul, country, rock, blues) zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Pracują także nad własnym materiałem, który niedługo ujrzy światło dzienne.

sie 19

piątek, godz. 18:00 - 21:00

Gdynia,
Wstęp wolny
sie 27

sobota, godz. 21:00

Wstęp wolny
Emilia - wokalistka, autorka tekstów pochodząca z Iławy, aktualnie mieszka i pracuje w Gdańsku. Swoją przygodę muzyczną rozpoczęła już w dzieciństwie. Jak sama twierdzi, muzyka od zawsze jest obecna w jej życiu. Od najmłodszych lat śpiewała w różnych chórach, później zespołach. Brała udział w licznych projektach i warsztatach muzycznych. Obecnie użycza swego głosu i pisze teksty w grupie EMI LEPA grającej muzykę z gatunku synth-pop, electro oraz w dwóch zespołach wykonujących covery. Można spotkać ją w trójmiejskich lokalach.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Marek - muzyk z pasji, instrumentalista najchętniej łapiący za gitarę. Z wykształcenia psycholog. Swoją muzyczną przygodę zaczynał jako basista i wokalista w elbląskich kapelach kilkanaście lat temu. Od dziesięciu lat gdańszczanin. W trakcie swojej działalności artystycznej rozwijał swoje umiejętności w chórze, a także jako muzyk przy konkursach poezji i piosenki aktorskiej. Prowadzi także działalność solową w swoim przydomowym studio. Obecnie tworzy duet z Emilią Kalinowską. Okazyjnie pojawia się również w trójmiejskiej przestrzeni publicznej jako uliczny grajek. W swoim stylu grania przyjaźni się z bluesem oraz jazzem.

Do zobaczenia w Whiskey On The Rocks!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock / punk , clubbing / disko , wystawa
  sie 13
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Teatr Leśny
  Piknic Rockowy