stat
Impreza już się odbyła

Elektryków X Syny

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą "Orient", którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje.

Ich druga, wydana w 2018 roku płyta "Sen" to jednocześnie czwarta część Synoskiej Sagi, którą poprzedzają dwa solowe wydawnictwa członków duetu: Piernikowski - "No Fun" oraz 1988 - "Gruda". Najnowszą płytę otwiera utwór "Nag Champa", czyli krótka przypowieść o "przejściu na drugą stronę" znaną w popkulturze z takich dzieł jak choćby "Niekończąca się opowieść" Wolfganga Petersena. Utwór ten, którego nazwa zaczerpnięta jest z popularnych indyjskich kadzideł, jest swego rodzaju bramą do świata synoskiej baśni, którą odkrywamy podczas odsłuchu albumu "Sen". To jakby zbiór opowieści o przyjaźni, miłości, nienawiści, tęsknocie, przeciwnościach losu, przygodach i medytacji świata, gdzie proste losy bohaterów stają się lirycznymi mitami.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Syny stawiają na klimat. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne, czego dowodem są wyjątkowe, spowite specyficzną synoską aurą koncerty.

WSTĘP - 18+
DO 21:00 - FREE PO 21:00 - 10 PLN

Do zobaczenia!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , rock
  paź 23
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Spięty
 • hip-hop
  paź 23
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, B90
  Szczyl