stat
Impreza już się odbyła

Elektronika ESP8266 z JavaScript i Espruino

Chcesz nauczyć się tworzyć projekty programując elektronikę sterowaną mikrokontrolerami? Duże możliwości daje płytka ESP8266 pozwalając wykorzystać wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu możemy sterować urządzeniem telefonem lub laptopem. Wykorzystamy znany i lubiany język JavaScript, który obecnie jest najbardziej popularnym narzędziem programistów webowych. Zapoznasz się ze sterowaniem podstawowych czujników, silnika DC i serwa i przetestujesz ich działanie. Na koniec spróbujesz przygotować prototyp własnego projektu IoT.

gru 9

czwartek, godz. 17:30

Gdańsk,
Na zaproszenie

w każdy piątek (do 31.12), godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
Wiek uczestników: 14+ lat
Czas trwania: 3 godziny

Wprowadzone procedury w związku z COVID-19
W ramach organizacji zajęć w pracowni FabLab Gdańsk powered by Orange został przygotowany szereg wytycznych zwiększających bezpieczeństwo uczestników warsztatów. Każdy z uczestników zobowiązany jest do ich przestrzegania. W czasie trwania warsztatów jest obowiązek zasłanianie nosa i ust.
Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zajęciach jest przyniesienie wypełnionego formularza Karty Informacyjnej. Formularz dostępny jest pod adresem: https://fablab.gdansk.pl/images/Zalaczniki/KARTA_INFORMACYJNA-covid19.pdf Formularz będzie można wypełnić również przed samymi warsztatami, jednak może to zrobić tylko i wyłącznie rodzic/opiekun prawny dziecka. Osoby pełnoletnie wypełniają formularz https://fablab.gdansk.pl/images/Zalaczniki/KARTA_INFORMACYJNA-covid19_dorosly.pdf

W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie uczestników drogą elektroniczną 2 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na podane przy rejestracji adresy email (proszę sprawdzać foldery spam/oferty/inne/kosz) na min. 4 dni przed planowanym wydarzeniem. Brak potwierdzenia obecności w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć.

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Fablab Gdańsk we współpracy z Fundacją Orange. 

Informacja o biletach

Wstęp wolny, obowiązują zapisy https://app.evenea.pl/event/esp8266/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.