• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Electric Dreams - lata 80. w natarciu

Kolejne podejście do premierowych Elektronicznych Marzeń w Pif Pafie. Miejmy nadzieję, że tym razem żadne nieszczęście nie storpeduje imprezy. Edycja ta miała odbyć się cztery miesiące temu, chyba stęskniliście na tyle, by zawładnąć Gdynią i bawić się do upadłego? Zwłaszcza, że rządzić będzie najlepszej muza wszechczasów.

lip 9

sobota, godz. 19.00

bilety 35 zł
Kup bilet
sie 28

niedziela, godz. 20:00

bilety 79 - 279 zł
Kup bilet
Bo przecież nie ma lepszej dekady muzycznej do zabawy i tańców niż lata osiemdziesiąte. Ale to od Was zależeć będzie jakie rytmy przeważać będą w Pif Pafie. Czy będą to syntetyczne dźwięki noworomantyczne, pop spod znaku Madonny i MJ, czy może przeważą długie kudły pudelmetalowców? Zależy od Was, głównie na imprezie ale liczyć się będą również propozycje muzyczne tutaj składane. Jednak umawiamy się, że Slayer, Death, czy Venom mimo, iż grały w latach 80. to jednak nie ten klimat.

pop - koncerty w Trójmieście


Tym razem spotykamy się w innej, podwójnej sali, do której wchodzi się z sali głównej (możecie pytać na barze) na której będzie ciut więcej miejsca, więc powinniśmy się bez problemu wszyscy pomieścić
Visage, Ultravox, Japan, Adam And The Ants, Icehouse, OMD, Classix Nouveaux, Spandau Ballet, Duran Duran, Soft Cell, David Bowie, The Smiths, Human League, Talk Talk, A Flock Of Seagulls, Blancmange, Culture Club, Bow Wow Wow, Bucks Fizz, Thompson Twins, Heaven 17, Kajagoogoo, Yazoo, Depeche Mode, Camouflage, Eurythmics, Howard Jones, Roxy Music, A-Ha, Kim Wilde, Tears For Fears, The Cure, Erasure, Sigue Sigue Sputnik, Billy Idol, Bon Jovi, Aerosmith, Jackson, Madonna, Cyndi Lauper i wielu innych. Jeśli o kimś zapomniałem - podawajcie utwory w propozycjach

Za sterami AlkorXIII

Wstęp od lat 18
Do zobaczenia tym razem w Gdyni
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.