• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ekoweekend w Brzeźnie / Aleksandra Perzyńska

W ramach projektu "Ekorezydencji artystycznej" od 12 lutego gości u nas poetka, prozatorka, artystka wizualna i edukatorka Aleksandra Perzyńska. Z okazji zakończenia pobytu naszej rezydentki chcemy zaprosić Was na trzy wydarzenia, w których warto wziąć udział.

Odbędą się one kolejno:
25.02, godz.12:30 / spacer
26.02, godz. 12:00-14:00 / warsztaty*
27.02, godz. 12:00 / wernisaż


25.02, godz. 12:30
Na początek spacer po Brzeżnie!


Zachęcamy do wspólnej wycieczki w piątek, o godz. 12:30 (zbiórka pod Projektornią).
Celem spaceru jest rozmowa z mieszkańcami naszej nadmorskiej dzielnicy. O czym? O wszystkim, o życiu w kurorcie, o zmianach, które toczą się bezustannie, o nawykach ekologicznych, o historii dzielnicy, o miejscach, które warte są uwagi, o restauracjach, które warto odwiedzić będąc w Brzeźnie. W spacerze będzie uczestniczyć również nasza ekorezydentka Aleksandra Perzyńska, która chętnie opowie o swoim pobycie w Projektorni i porozmawia z Wami, właśnie na temat Brzeźna i jego niepowtarzalnego charakteru.

26.02, godz. 12:00
Drugim wydarzeniem, będącym częścią zakończenia "Ekorezydencji artystycznej" są sobotnie warsztaty tworzenia albumu japońskiego prowadzone przez Aleksandrę Perzyńską.

Forma albumu japońskiego posłuży za konstrukcję do stworzenia dziennika wizualnego z elementami tekstu. Temat albumu? Gdańsk, Brzeźno, ekologia, ochrona środowiska, nasze przemyślenia i spostrzeżenia. Brzmi strasznie? Nie powinno, to będzie bardzo przyjemna praca manualna, którą każdy będzie w stanie wykonać i na koniec będzie z niej dumny.

27.02, godz. 12:00
Ostatnim wydarzeniem, definitywnie kończącym "Ekorezydencję artystyczną" będzie wernisaż prezentujący pracę twórczą, którą rezydentka wykonała podczas dwutygodniowego pobytu w Projektorni. W ramach wernisażu zaprezentowane zostaną również prace powstałe na warsztatach tworzenia albumu japońskiego.

Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID.
Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Na warsztaty obowiązują zapisy.
Kontakt: projektornia@gak.gda.pl , 583434691

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • w plenerze , projekcje filmowe , warsztaty
  cze 1-31.08

  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Lato na Patio 2022