stat
Impreza już się odbyła

Ekocuda Vol. 2 - Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda powracają do Gdańska! Tym razem widzimy się jesienią. To idealny czas, aby zadbać o siebie i Wasze ciała po lecie i zrobić zapasy naturalnych kosmetyków na zimę. Czekać będą na Was wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty, wykłady i wszystko to, co naturalne, zdrowe, vege i ekologiczne.

Godzina otwarcia:
- sobota: godz. 11.00-19.00
- niedziela: godz. 11.00 - 18.00

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i pielęgnacji.
To także niepowtarzalna okazja aby zadbać o ciało, włosy, cerę po zimie tuż przed nadchodzącą wiosną i latem!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.