• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i... wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą! Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych doczekały się trzech edycji w Warszawie i po raz pierwszy odbędą się w Gdańsku 17 i 18 marca.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i pielęgnacji.
To także niepowtarzalna okazja aby zadbać o ciało, włosy, cerę po zimie tuż przed nadchodzącą wiosną i latem

Ponieważ podczas wydarzenia odbywać się będą warsztaty trwające kilkadziesiąt minut, uczestnicy, wystawcy oraz prowadzący warsztaty chętnie skorzystają ze strefy gastro. W strefie gastronomicznej powinny zostać przygotowane dania, które nie wymagają smażenia lub gotowania w budynku (jedynie odgrzewania za pomocą AGD i sprzętów niewymagających wzniecenia ognia). Strefa gastronomiczna będzie czynna przez 2 dni targów, czyli uczestnicy, odwiedzający i wystawcy będą mieć do niej dostęp przez 16 godzin łącznie.

Przeczytaj także

Opinie