stat
Impreza już się odbyła

Eko kosmetyki - warsztaty

Zapraszamy do Dwóch Zmian na warsztaty eko kosmetyczne. Na pierwszym spotkaniu wykonamy własnoręcznie pastę do zębów i peeling. Oprócz zdobytej wiedzy uczestnicy będą mogli zabrać do domu również swoje kosmetyki.

lip 26-30

poniedziałek - piątek

Online
sie 9-13

poniedziałek - piątek

Online
Spotkanie poprowadzi z zawodu tancerka a prywatnie pasjonatka ziół i naturalnych kosmetyków: Magda Jędra.

Warsztaty odbywają się w ramach sopockich Domów Sąsiedzkich dzięki finansowemu wsparciu Prezydenta Miasta Sopot.

Magda Jędra - tancerka, performerka, choreografka. Współzałożycielka grupy Good Girl Killer, z którą od 2005 r. tworzy spektakle i performensy w przestrzeniach teatralnych, przestrzeniach miejskich i galeriach. Lubi zdecydowane i niekonwencjonalne rozwiązania. Nie korzysta z przygotowanych wcześniej scenariuszy. Pierwszym założeniem w pracy nad spektaklem jest praca w procesie a najważniejszą motywacją szukanie specyficznej i właściwej jakości ruchu dla zbudowania wyrazistej wypowiedzi. Zrobiła kilka prac solowych, nade wszystko ceni sobie kontakt z innymi twórcami. Chętnie współpracuje z ludźmi, którzy zajmują się różnymi rzeczami. Ostatnia fascynacja to zioła, pąki i pędy. Próbuje rozpoznać to co rośnie dookoła. Uważna konsumentka. Mieszka w Gdańsku na Wzgórzu Magellana.

Magda ma swoją markę kosmetyczną:
https://facebook.com/Bosa-kosmetyki-194401254582636/

Informacja o biletach

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: dwiezmiany@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.