Impreza już się odbyła

Echoplex (Soleil records, Synewave New York)

maj'21 1

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 89 zł
maj'21 7

piątek, godz. 23:00

bilety 39-45 zł
Kup bilet
Klub Sfinks700 prezentuje:

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


• Main:
Echoplex LIVE PA (Soleil records, Synewave New York)
RÅfiøue
MiT

• Fontanna:
Berger
Repulse
Radekk

Muzyka: deep / house / techno / ghetto
Wstęp: 10/15
Start: 22.00

• Linki:
soundcloud.com/peterechoplex
soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-14-rafique
soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-15-vacos
soundcloud.com/sfinks700/sfinks-podcast-16-radekk


ECHOPLEX
Kompozytor, producent, inżynier dźwięku, właściciel 4 wytwórni
płytowych i DJ z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. Jego muzyczne wpływy sięgają Parlamentu, Funkadelic, New Order, Kraftwerk, Pet Shop Boys, Depeche Mode, OMD, Human League, J.M Jarre, Robert Moog i Suzanne Scianni.

To właśnie 'Switched na Bach' R. Mooga oraz S. Scianni - była jego pierwszą prawdziwą klasyczną kolekcją muzyki elektronicznej stworzonej na syntezatorach.

Uczęszczał do szkoły muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, gdzie grał na perkusji oraz śpiewał w chórze gregoriańskim. Dorastał w Windsor Kanadzie (most od Detroit) później przeprowadził się na zachodnie wybrzeże, do Vancouver. W wieku 14tu lat będąc na kursie kompozycji muzyki elektronicznej w Port Moody, Kanadzie zdecydował całkowicie oddać się muzyce.

Echoplex to postać znana na światowej arenie klubowej. Jego niezapomniane live akty sięgają raczkującej sceny techno w Polsce oraz pierwszych imprez w klubach jak Blue Velvet, Trend, Eskulap, Huta, Grota, Souxie Towers czy Akademia.

Echoplex grał w najważniejszych klubach w Polsce oraz brał udział w takich wydarzeniach muzycznych jak:Creamfields 2003 (Ustronie Morskie), Astigmatic, Soundtropolis, Rittmaticca, Parada Miłości w Łodzi czy festiwalu tam gdzie biją źródła.

Podczas swoich występów odwiedził takie kraje jak Australia, Nowa Zelandia, Japonia, USA, Kanada, Holandia (gdzie w 2007r wystąpił razem D. Wildem na Awakenings Festiwal, Hiszpania, Norwegia, Dania, Szkocja, Francja, Czechy, Słowacja, Turcja, Belgia, Niemcy (jako jeden z nielicznych gościł w legendarnym skarbcu - Tresor klub. Jego produkcje ukazały się na takich wytwórniach jak: Synewave, Kanzleramt, Tresor, M_nus, Nova Mute, LL, Black Nation, End To End, Hertz, Torema, jak i na jego własnych labelach: Soleil, Soundlite oraz DEAF. W styczniu 2008 roku, ukaże się najnowsza twórczość Echoplexa "FOR THE NEXT GENERATION" Motywem przewodnim tego projektu jest Nowa generacja. Muzyka, technologia dla przyszłego pokolenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • clubbing / dyskoteka
    gru 12
    sobota, g. 23:00 - 5:00
    Sopot, S.F.I.N.K.S 700
    Extrawelt live