stat
Impreza już się odbyła

EXPO Zdrowie

  • niedziela, 8 września 2013, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Gdynia, Fontanna
  • Bilety
    wstęp wolny

Gdynia: przyjdź, zbadaj się za darmo! Zdrowie znajdziesz przy fontannie

W najbliższą niedzielę, 8 września lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni zapraszają na wystawę EXPO Zdrowie, która odbędzie się na Skwerze Kościuszki. Początek imprezy o godzinie 11.

Podczas ekspozycji na osobnych stoiskach promowanych jest osiem zasad zdrowia: dieta, ruch, woda, światło słoneczne, wstrzemięźliwość, powietrze, odpoczynek, zaufanie. Podobne wystawy odbyły się już w innych miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Cieszynie, Koninie, a ostatnio w Lęborku.

Początki EXPO Zdrowie sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Ta propagująca zdrowy styl życia ekspozycja znana jest na wszystkich kontynentach. W Europie wystawy realizowane są z powodzeniem m.in. w Portugalii i Czechach. W Polsce wystawa EXPO Zdrowie odbyła się po raz pierwszy w 2010 roku i od tego czasu imprezy z tej serii cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Gdyńskie EXPO odbędzie się na Skwerze Kościuszki, przy fontannie w godzinach 11-16.
Dlaczego warto się wybrać? W programie wystawy są darmowe badania profilaktyczne, m.in. poziomu cukru, cholesterolu, spirometria, test harwardzki, a także degustacja smacznych i zdrowych potraw wegetariańskich. Wyniki przeprowadzonych badań będzie można skonsultować z lekarzem.

- Zdrowy styl życia to ostatnio bardzo modny temat, wszyscy o tym mówią. Podczas wystawy będzie można porozmawiać z ludźmi, którzy zajmują się tym na co dzień - zachęca do uczestnictwa w wystawie Sławomir Pacek, kierownik filii ChSCh w Gdyni. - Dzięki przeprowadzonym badaniom będzie można poznać ogólną kondycję organizmu.

Organizatorzy EXPO Zdrowie zapraszają - warto w niedzielę wybrać się na spacer nad morzem i bezpłatne badania.

Czytaj więcej o EXPO Zdrowie: www.zdrowie.chsch.pl/expozdrowie" target="_blank">www.zdrowie.chsch.pl/expozdrowie

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej: www.zdrowie.chsch.pl

Złóż dar na działalność dobroczynną:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Filia Gdynia
ul. Krasickiego 32
81-377 Gdynia
konto: 22 1240 1994 1111 0010 3080 6707

Możesz skorzystać z przelewu online: www.chsch.pl/zloz_dar/filie/gdynia/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.