stat
Impreza już się odbyła

Dźwiękowy relaks - misy tybetańskie i śpiew intuicyjny

Dźwiękowy relaks - koncert mis tybetańskich i śpiewu intuicyjnego.

bilety 99 - 250 zł
Kup bilet
Czas przed świętami jest wyjątkowy - choć nie dla każdego! Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie - wyciąć się z gonitwy przedświątecznej, lub wzmocnić energetycznie przed świątecznymi spotkaniami rodzinnymi - to jest świetny sposób!

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


O KONCERCIE:
Koncert mis tybetańskich i śpiewu to jedna z najprzyjemniejszych medytacji relaksacyjnych, która pozostawia nas w energetycznym odświeżeniu, prowadzi do uzdrowienia emocji, ciała, znakomicie redukuje stres. Pozwól dźwiękom działać, a Twoje ciało i umysł odwdzięczą się Tobie niezwykłym odprężeniem, oczyszczeniem, poczuciem lekkości, wrażeniem, że wszystko jest łatwiejsze. W trakcie koncertu możesz doznawać przeróżnych odczuć - otulenia, poczucia bezpieczeństwa, połączenia, jedności ze wszystkimi istotami, z Wszechświatem.

Niektórzy po koncercie widzą świat wyraźniej, a nawet bardziej kolorowym. To zasługa procesów zachodzących w naszym mózgu podczas dźwiękowej terapii - w głębokim relaksie, któremu nasz mózg nie jest w stanie się oprzeć w trakcie koncertu i zwalnia swoje działanie z poziomu beta (poziom świadomości i codziennego funkcjonowania) do poziomu alfa (granica jawy i snu - tu najlepiej jest stosować afirmacje), a nawet theta (poziom głębokiego snu) - zachodzą wtedy procesy oczyszczania i samouzdrawiania, procesy regeneracyjne i wzmacniające.

Niezwykle delikatny dźwięk mis otula i wycisza - dzięki temu mogą w ciele zachodzić procesy uzdrawiania. Głos ludzki w śpiewie intuicyjnym z serca jest natomiast jednym z najpotężniejszych instrumentów uzdrawiających. Dźwięki mocniejsze są energetyczną miotłą. Kojące dźwięki, jakby kołysanek mogą przywodzić na myśl dzieciństwo, czas beztroskiego i bezpiecznego utulenia w ramionach kochającej osoby.
Przyjdź i doświadcz tego!


BILETY, ZAPISY I INFORMACJE:
Magdalena Pfeifer, TEL. 516 401 651 - kontakt najchętniej przez sms.
Bilety kupisz na tej stronie:KUP BILET

lub zwyczajnie wpłać odpowiednią kwotę na konto, prześlij mi potwierdzenie - i już :)
MagdalenaPfeifer Arts
PL25 1090 1102 0000 0001 3508 2920

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Koncert zaczynamy o godz. 19:00. - przyjdź kilka minut wcześniej, aby zająć miejsce i umościć się wygodnie.

Najlepiej (nie obowiązkowo) jest wysłuchać koncertu na LEŻĄCO - weź ze sobą koc lub matę do leżenia, może coś do przykrycia, opaskę lub chustkę na oczy. Łatwiej się skoncentrować na dźwiękach i na sobie, kiedy nas światło nie rozprasza. Jeśli lubisz, czy potrzebujesz - weź poduszkę. Po prostu zadbaj o swój komfort - toteż przyjdź w wygodnym, nie krępującym ciała ubraniu.
Czas trwania - około 1,5 godz.

PROWADZĄCA: Magdalena Pfeifer
Śpiewaczka, gongmasterka i terapeutka dźwiękiem z długoletnim doświadczeniem. Chętnie promuje śpiew jako terapię. Malarka - maluje mandale, artystyczne mandale astrologiczne, anioły, tworzy rękodzieło. Interesuje się szeroko rozumianą duchowością, jej wielką pasją są astrologia i symbolika. Lubi pracę z ludźmi i cieszy się, widząc jak pięknie dźwięk, kolor, uśmiech i życzliwość wpływają na nich. Jej motto artystyczne brzmi: sztuka z miłości - sztuka dla Ciebie.

więcej informacji i sklep - www.magdalenapfeiferarts.com

CO MNIE WYRÓŻNIA?
Pracuję z dźwiękiem odkąd pamiętam. Dźwięk i jego oddziaływanie na człowieka fascynuje mnie, eksperymentuję z różnymi instrumentami i przede wszystkim z głosem, który jest wyjątkowym instrumentem posiadającym świadomość i terapeutyczne właściwości. Niemal zawsze śpiewam na swoich koncertach pieśni intuicyjne - mają bardzo głębokie oddziaływanie terapeutyczne na słuchaczy. Jestem wykształconą śpiewaczką, otwartą na różne eksperymenty muzyczne. Szkoliłam się u Olgi Szwajgier, Shirley Rodin, Roberta Nakonecznego, Marii Gasik.

Mam duże doświadczenie pracy z dźwiękami mis i gongów, umiem pracować z Energią (również z bioenergią), cechuje mnie ogromna intuicja. Jestem ciekawa ludzi, ciekawa świata, nieustająco się szkolę w rożnych dziedzinach - symbolice, astrologii, psychotronice, muzyce, malarstwie.
Chętnie łączę dźwięki mis, gongów i głosu z brzmieniami innych instrumentów i elektroniką, by tworzyć eklektyczną muzykę ambientową.

Wszystko po to, by się pięknie żyło.

Więcej informacji i sklep - www.magdalenapfeiferarts.com a na FB Magdalena Pfeifer Arts

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania koncertu bez podania przyczyn.

Przy okazji koncertu będą Państwo mogli kupić płytę relaksacyjną "Gong Lullyby" - cana 25 zł, do nabycia również tutaj:
https://www.magdalenapfeiferarts.com/kategoria-produktu/plyty-relaksacyjne/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni