stat
Impreza już się odbyła

Dzien otwarty osiedla Willa Park

  • sobota, 12 maja 2018, godz. 10:00 - 17:00
  • Lokalizacja
    Gdynia, ul. Miętowa 130
  • Bilety
    wstęp wolny

Willa Park to kameralna inwestycja mieszkaniowa na Dąbrowie. Jej deweloper - firma Allcon Osiedla - jest gotowa do prezentacji gotowych mieszkań. Z tej okazji na terenie inwestycji organizowane są dni otwarte.

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny

2 - 31 grudnia 2021, godz. 9.00

Wstęp wolny
Osiedle powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, blisko naturalnych terenów; dodatkowo wnętrze osiedla wypełnione zostało ciekawą zielenią, która podnosi jakoś otoczenia budynków.
Co ważne, tuż obok znajduje się pętla autobusowa, co zapewnia doskonały dojazd do centrum Gdyni.

Na terenie osiedla powstało 12 trzykondygnacyjnych budynków typu "willa miejska". W każdym z nich są zaledwie cztery lokale mieszkalne. Deweloper właśnie zakończył realizację inwestycji dlatego zaprasza mieszkańców Trójmiasta do jej odwiedzenia w ramach dni otwartych.

Podczas Dnia Otwartego osiedla Willa Park zostaną zaprezentowane gotowe apartamenty z dużymi balkonami, tarasami oraz ogródkami na parterach. Odwiedzający będą mieli możliwość spaceru osiedlowymi alejkami, wśród specjalnie dobranych gatunków roślin oraz małej architektury. Architekci przedstawią funkcjonalne aranżacje apartamentów oraz najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz.

W związku z Dniem Otwartym zostały przygotowane kupony rabatowe w wysokości: 10.000 i 20.000 zł na zakup wybranego apartamentu w pakiecie z elementami dodatkowymi.

Dzień Otwarty Willa Park - 12 maja 2018

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.