• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień otwarty osiedla Sollo

 • sobota, 4 czerwca 2022, godz. 10:00 - 15:00
 • Lokalizacja
  Gdańsk, Borkowska 14
 • Bilety
  wstęp wolny

Projektanci nowego osiedla domów jednorodzinnych w Gdańsku mówią o nim, że to "domy z dobrą energią". Rzeczywiście, przy budowie Sollo zastosowano fotowoltaikę, nowoczesne pompy ciepła i rekuperację. Ale technologie to nie wszystko - wyjątkowy klimat tego miejsca można sprawdzić osobiście podczas Dnia Otwartego w sobotę, 4 czerwca 2022. Na klientów czeka w pełni urządzony, gotowy do zamieszkania dom pokazowy.

Nawet najlepsza strona internetowa ze zdjęciami, filmiki czy bogato ilustrowane foldery nie są w stanie przekazać w pełni informacji o inwestycji mieszkaniowej, a zwłaszcza o tym, co tworzy jego subiektywną jakość, wrażenie i poczucie, że "to moje miejsce".

Dlatego osoby poszukujące nowego adresu chętnie uczestniczą w dniach otwartych, kiedy można wejść do domu, poczuć przestrzeń, usiąść na kanapie i zobaczyć widok za oknem, a także porozmawiać o zastosowanych rozwiązaniach ze specjalistami, w tym z inżynierami, którzy opowiedzą o szczegółach technologii energooszczędnych zastosowanych w domach.

- Zdajemy sobie sprawę, że kwestie przyszłych kosztów utrzymania mogą być kluczowe przy wyborze domu dla rodziny. Dlatego staraliśmy się, by domy Sollo już w standardzie miały rozwiązania, które pozwalają na oszczędności i wspierają zachowania proekologiczne. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - mówi Halina Marczak, pełnomocnik zarządu Ekolanu, który jest deweloperem osiedla. - Podczas Dnia Otwartego można najlepiej "przymierzyć się" do tego, czy osiedle nam odpowiada, pod kątem funkcji, możliwego rozplanowania pomieszczeń w domu, a także stylu architektury i zagospodarowania przestrzeni na całym osiedlu - podkreśla Halina Marczak.

Na osiedlu do wybory są dwa typy domów: większy o powierzchni 137 metrów kwadratowych z czterema sypialniami oraz mniejszy o powierzchni 117 metrów kwadratowych z trzema sypialniami. Wszystkie mają garaże (domy łączą się garażami) oraz duże ogródki. Zabudowa rozlokowana jest tarasowo dzięki czemu wszystkie domy będą dobrze doświetlone. Zaprojektowano także wspólną osiedlową strefę rekreacji i integracji.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.