stat

Dzień otwarty

Międzynarodowa edukacja w Trójmieście już od przedszkola

Wybór szkoły dla dziecka nigdy nie jest prostym zadaniem. Rodzice pragną, by ich pociecha trafiła na najlepszych nauczycieli, do wspierającego środowiska dającego możliwość rozwoju kluczowych kompetencji. Do szkoły, która oferuje młodemu człowiekowi międzynarodowy standard edukacji i szansę na karierę na całym świecie. Dotychczas w Trójmieście edukację opartą o międzynarodowy program IB można było podjąć jedynie na poziomie szkoły średniej. Obecnie status szkoły-kandydata PYP (program IB dla uczniów w wieku od 3 do 12 lat) otrzymała International School of Gdansk, mieszcząca się na Letnicy.

PYP czyli Primary Years Programme, wraz z innymi programami IB (International Baccalaureate), kształci młodych ludzi otwartych na międzynarodowe wyzwana stawiane im przez dzisiejszy świat. Szkoły prowadzone w tym systemie na całym świecie realizują podstawę programową kraju, w którym się znajdują, stawiają sobie jednak jeszcze inne dalekosiężne cele. Szkoły PYP kształcą ludzi doskonale władających językiem angielskim, otwartych, ciekawych świata i myślących innowacyjnie. Szkolny program stawia na rozwój kompetencji kluczowych i wspieranie kreatywności

International School of Gdansk uzyskując status szkoły-kandydata udowodniła międzynarodowej radzie IB, że spełnia wszystkie nakładane na szkoły PYP zadania. ISG kształci zatem zgodnie z polską podstawą programową i realizuje program PYP. To nauka i zabawa w międzynarodowym środowisku uczniów i uczennic z całego świata. Szkoła zapewnia nauczanie w wykładowym języku angielskim oraz drugi język obcy już od zerówki. Nowym uczniom szkoła oferuje wsparcie w postaci zajęć integrujących i dodatkowej nauki języka.

Doskonale wyposażony budynek i sale lekcyjne dostosowane do możliwości dzieci w różnym wieku uzupełniają katalog zalet tej niewielkiej szkoły. W małych grupach lekcje prowadzone są przy pomocy najnowszych technologii (tablice multimedialne, iPady), z wykorzystaniem najlepszych pomocy dydaktycznych. Szkoła zapewnia każdemu wychowankowi kształcenie zgodne z jego potrzebami.

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY W DNIU 21.04.2017
W GODZINACH 15.00-17.30

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.