stat

Dzień otwarty PKM

  • sobota, 6 września 2014, godz. 10:00 - 14:00
  • Lokalizacja
    PKM Gdańsk Strzyża, Petla tramwajowa ul. Wita Stwosza
  • Bilety
    wstęp wolny

Już w pierwszą sobotę września (6.09.2014 r.) serdecznie zapraszamy w okolice przystanku PKM Gdańsk Strzyża, który powstaje przy pętli tramwajowej na ul. Wita Stwosza.

W godzinach od 10.00 do 14.00 odwiedzający budowę PKM mieszkańcy będą mogli wziąć udział w ogromnej kolejowej grze planszowej, skorzystać ze specjalnie zaaranżowanej wypożyczalni rowerów, czy zbudować z odpadów własny unikalny pociąg. Będzie też tradycyjnie strefa relaksu, tym razem m.in. z... kawiarnią w zabytkowym autobusie Jelcz.

Podobnie jak podczas pierwszego Dnia Otwartego PKM w maju, także tym razem nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, gier i zabaw dla fanów kolei w każdym wieku oraz specjalnych atrakcji dla najmłodszych. Będą oni mogli własnoręcznie stworzyć różne przedmioty w warsztacie majsterkowicza. Z kolei w mydlanej krainie czekać będą narzędzia do puszczania gigantycznych baniek mydlanych. Chętni będą mogli sprawdzić jak to jest znaleźć się w środku takiej bańki.

W licznych konkursach można będzie wygrać atrakcyjne nagrody wśród których będą m.in. atrakcyjne gadżety oraz... bilety na pierwszy przejazd PKM.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.