• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień otwarty Miniteki

Zapraszamy do odwiedzenia Miniteki w nowej odsłonie! 10 stycznia przez cały dzień (12:00 - 19:00) zachęcamy do zwiedzania i udziału w atrakcjach skierowanych do dzieci.

godz. 12:00, premierowy spektakl Teatrzyku Pacynka
Zapraszamy na najnowszą sztukę, przygotowaną specjalnie na otwarcie Miniteki. Bohaterem spektaklu będzie pewien niesforny kotek. Po teatrzyku w Minitece pojawią się szare kotki do pomalowania na piękne kolory.

godz. 15:00, warsztaty plastyczne: kocie poduszeczki, dla dzieci od lat 5
Jeśli lubicie kotki, to zapraszamy do zrobienia małych, kocich poduszeczek. Będą one śliczną ozdobą waszych domowych półeczek.

godz. 17:00, Teatr Magicznych Baniek, dla całych rodzin
Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Aktor przenosi widzów w oniryczny świat teatru i magii. Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury naprzemiennie pękając, to przenikając się ze sobą, tworzą sekwencję niezapomnianych wrażeń działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

Na dzieci czekają upominki.
Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy telefoniczne: 519 720 620
Liczba miejsc ograniczona. Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniach są proszone o wypełnienie Oświadczenia o stanie zdrowia, które można pobrać ze strony mbp.sopot.pl i przynieść wypełnione lub wypełnić na miejscu przed wydarzeniem.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.