stat

Dzień dziecka z Lego i Super Heroes

gry

Dzień Dziecka to kryptonim akcji zorganizowanej przez Morską Akademię Superbohaterów. Czas: 04 lub 05 czerwca. Miejsce: prom Stena Line. Mali LEGOmaniacy popłyną w podróż morską z superbohaterami. Ściśle fajna misja potrwa dzień i noc! W ciągu dnia dzieci czeka prawdziwe wyzwanie zamienią się w superbohaterów znanych z ulubionych filmów i klocków LEGO, a wieczorem odpoczną w wygodnej kabinie.

 
Kto nie chciałby przenieść się do świata filmów Marvela, stać się superbohaterem i posiadać moc, dzięki której można ocalić świat lub przynajmniej zmienić go na lepszy? Z LEGOSuperHeroes stanie się to możliwe w trakcie rejsu z okazji Dnia Dziecka! Hulk, Captain America, Iron Man, Thor, Spiderman, Superman, Batman oraz ich moce sprawią, że rejs z Akademią Superbohaterów będzie prawdziwą przygodą dla najmłodszych i najlepszym prezentem na Dzień Dziecka.
 
To nie będzie jednak łatwa misja! Podczas 24-godzinnego rejsu na każdego z uczniów Akademii czeka mnóstwo zadań specjalnych, egzaminów i sprawdzianów. Superbohater jest nie tylko odważny, ale tez spostrzegawczy, silny, pomocny i rozważny. W opanowaniu wszystkich tych trudnych zdolności pomogą warsztaty LEGO, prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Podczas zajęć młodzi adepci Akademii będą budować postaci z filmów Marvela. Natomiast kreatywne animacje pozwolą chętnym wcielić się w role superbohaterów. W ten sposób powstanie niezwykły świat pełen bohaterskich i niezapomnianych przygód. Ostatnia misja tego dnia to konkurs ze Stevem i Aleksem.
 
Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 147 zł od dziecka.
 
W cenie od 184 zł (dorosły) i od 147 zł (dziecko): 
rejs promem;
kabina 4-os. wewnętrzna z łazienką (na cały czas rejsu);
obiad w formie szwedzkiego stołu, z napojami;
atrakcje dla dzieci zgodnie z programem, w tym: warsztaty LEGO, animacje z Superbohaterami Marvela, warsztaty plastyczne i zabawy ruchowe;
rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.
Cena dla 1 dziecka pod warunkiem wyjazdu 2 osób dorosłych i 2 dzieci w kabinie 4-osobowej wew (cena dla dorosłego od 215 zł). Pakiet rodzinny 2+2 od 785 zł w kabinie 4-osobowej. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.
 
Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci 2-4 lata mogą uczestniczyć w warsztatach strefy Duplo (ok 4h). Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.
cze 5

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 184  zł
ulgowy 147  zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.