stat

Dzień dziecka z Lego i Minecraft

gry

Czy Twoje dziecko pokochało wirtualny świat Minecraft a Steve, Alex i Creeper to bohaterowie jego codziennych opowieści? Poznaj rzeczywistość gry Twojego dziecka, bez komputera, ale za to z klockami Lego! Popłyń do krainy Lego i Minecraft i baw się razem z dziećmi tym razem w realu i to na wielkim statku podczas morskiej podróży.

cze 26

sobota, godz. 09:00 - 12:00

Gdańsk, ul. Przywidzka 7
Wstęp wolny
Rejs z Lego i Minecraft to bogate w atrakcje wydarzenie dla całej rodziny. Minecraft mocno rozbudza wyobraźnię, a ten rejs jest doskonałą okazją, by zainspirowane grą pomysły przenieść do świata realnego. To będzie najlepszy pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka!

Zaczynamy wieczorem, od filmu z bohaterami kanciastego świata. Po nocy spędzonej w wygodnej kabinie, cały następny dzień to moc atrakcji. Mamy cały program warsztatów plastycznych, gier i animacji dla najmłodszych! Podczas zabawy dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków Lego stworzą wykreowaną przez siebie przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve'a, Skeletona, czy Endermana - w czym pomoże im obejrzenie specjalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej. Podczas warsztatów na dzieci czekają takie atrakcje jak budowanie mieczy Minecraft, poszukiwanie diaxów czy własnoręczne przygotowanie pamiątki z rejsu - malowanie t-shirtow lub worków à la Creeper. To tylko część niespodzianek, które czekają na małych pasażerów wielkiego statku Minecraft, Lego i Stena Line!


Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 147 zł od dziecka.
 
W cenie od 184 zł (dorosły) i od 147 zł (dziecko): 
rejs promem;
kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;
atrakcje dla dzieci zgodnie z programem:
- budowanie modeli w tematyce Minecraft za pomocą Lego Classi
- tematyczne gry i zabawy
- warsztaty plastyczne Creeper i przyjaciele
- projekcja filmu Minecraft Pętla czasu
rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Cena dla 1 dziecka pod warunkiem wyjazdu 2 osób dorosłych i 2 dzieci w kabinie 4-osobowej wew (cena dla dorosłego od 214 zł). Pakiet rodzinny 2+2 od 785 zł w kabinie 4-osobowej. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci 2-4 lata mogą uczestniczyć w warsztatach strefy Duplo (ok 4h). Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.