Impreza już się odbyła

Dzień dziecka w Heliosie

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W Dniu Dziecka każdy z nas ma swoje święto! W tym wyjątkowym czasie odłóżcie na bok wszystkie "dorosłe" sprawy i poświęćcie czas wyłącznie najmłodszym! Dajcie się ponieść potędze wyobraźni i dziecięcej fantazji. Jak to zrobić? Z pomocą rusza Kino Helios Gdynia! W tym wyjątkowym dniu nikt nie będzie się nudził!

lip 25-26

sobota - niedziela, godz. 09:00 - 13:00

Poza wspaniałymi propozycjami filmowymi czekać na Was będą też animatorzy zachęcający do wspólnej zabawy! Będzie okazja by razem kolorować, bawić się i śmiać! Przekonajcie się jak wiele powodów do radości może dostarczyć chusta animacyjna!

Zbudujecie razem z dziećmi zachwycające konstrukcje ze... słomek! Czekać na Was będą też wielkie puzzle! Czy ich ułożenie będzie dla Was prawdziwym wyzwaniem, czy też nie sprawi Wam trudności?

Wiemy, że malowanie buziek to dla dzieci prawdziwa frajda! Nie może zatem zabraknąć i tej atrakcji! Na dziecięcych twarzach zagości nie tylko uśmiech, ale i barwne postaci z filmów, zwierzaki, motylki i... co tylko podpowie fantazja!

Pokażemy Wam też, że z balonów można... wyczarować prawdziwe cuda! Nie trzeba wcale mieć magicznej różdżki, wystarczą sprawne palce i odrobina wyobraźni, by powstało prawdziwe balonowe zoo. Nie tylko nauczymy dzieci jak zrobić z balonów małpkę, czy pieska, ale też będziecie mogli otrzymać te balonowe cuda w prezencie!

Nie zapominamy jednak, że mamy XXI wiek i że ulubioną zabawką dzieci są... smartfony! Radzimy zatem zadbać o naładowanie swoich telefonów. Przydadzą się do wyjątkowej, interaktywnej zabawy! W Kinie zamieszkały różne, dziwne stwory! Daj się porwać przygodzie! Pomóż nam je wyłapać, a przy okazji rozwiązuj zagadki, wykonuj zadania i baw się świetnie! Gwarantujemy, że trzeba będzie wysilić nie tylko mięśnie, ale i szare komórki! Nagrodą będzie wielka satysfakcja i niespodzianka wręczona przez pracowników kina.

Nie może też zabraknąć... konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zespół kina zadba o to, by każde dziecko opuszczało, w dniu swojego święta, kino uśmiechając się od ucha do ucha! A zważywszy, że nic tak nie sprawia radości rodzicom jak uśmiech ich dziecka - uśmiechać będziemy się wszyscy!

Zapraszamy do Kina Helios! Przekonajcie się, że to tylko część niespodzianek, które kino Helios dla Was przygotowało!

W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Paskudy. UglyDolls - Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?!
Aladyn - bajkę o Alladynie chyba każdy zna, ale tym razem klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru.

Pokémon Detektyw Pikachu - Tim Goodman próbuje ustalić co wydarzyło się z jego zaginionym w tajemniczych okolicznościach ojcem - Harrym. Pomaga mu w tym detektym Pikachu. Wspólnie przemierzą ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie.

Panda i banda - Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni.

Dzień czekolady - to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret.

Informacja o biletach

obowiązuje standardowy cennik: https://www.helios.pl/58,Gdansk/Cennik/

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij