stat

Dzień dziecka w GSA. Rekord Polski - największa gra planszowa

gry

Kto nie lubi brać w planszówki? Wiadomo wszyscy. Tylko jak tych wszystkich zaprosić i pomieścić, żeby zagrali razem? Nam się to na pewno uda!

Gdańska Szkoła Artystyczna z okazji dnia dziecka zaprasza do Manhattanu na Największą grę planszową w Polsce.
Specjalnie dla młodych Gdańszczan, dla uczniów i całych rodzin stworzyliśmy wielką przygodową planszówkę , grę która wciągnie was w historie morskie i gdańskie. Będzie to nie tylko największa gra w kraju, będzie ona też interaktywna, animowana przez kilkunastu artystów, pełna niespodzianek i niezwykłych przygód.

Nakarmicie rekiny, zapolujecie na wielką rybę, spotkacie w porcie gdańskich kaprów, ale też zbudujecie statek i uratujecie rozbitka. Jednym słowem by przejść całą planszową przygodę będziecie musieli nie tylko wykazać się szczęściem i zręcznością , ale też wiedzą i wrażliwością na sztukę- szczególnie tę naszą gdańską. Przyda się więc pomoc kumpli z klasy, albo rodziców, dziadków opiekunów.

Atrakcją i ciekawostką jest to, że nasza gra na 20 dni przed głównym wydarzeniem eksponowana będzie na fasadzie Manhattanu, więc każdy może wcześniej ją obejrzeć. 
Na czym polega rekord, jaki jest obecny dotychczasowy?
Dotychczasowy nieoficjalny rekord polski to 225m2. Nasza gra będzie miała 269,5 m2.

II. PIĘTRO GCH Manhattan

Zapraszamy:
1.06. w godzinach od 09:00 do 13:00
4.06. w godzinach od 15:00 - 18:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.