stat
Impreza już się odbyła

Dzień dziecka

Specjalnie dla najmłodszych Klientów, w concept store Lazy Bear zostanie stworzona przestrzeń do rozwinięcia skrzydeł i odkrycia ich twórczego talentu! Czekać będą także pełne humoru konkursy z nagrodami.

Dodatkowo, z myślą o najmłodszych, na scenie odbędą się zajęcia edukacyjne z udziałem psów!

W sobotę, 3 czerwca Lazy Bear zaplanował dla młodych artystów twórcze zabawy! Wspólne malowanie buziek, zmywalne tatuaże, czy słuchanie bajek to tylko część z przygotowanych atrakcji. Dla wszystkich maluchów zostanie przygotowane stanowisko twórcze w postaci ściany. Każdy odwiedzający Lazy Bear będzie mógł wprowadzić barwny i kreatywny klimat do przestrzeni sklepu, malując ściany kolorowymi kredami zmywalnymi! Ponadto dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i twórczy zapał z udziałem kreatywnych zabawek, desek skateboard'owych, miejscem z grami i książkami, po które może sięgnąć każdy maluch.

Tego samego dnia, w godzinach 12.00 - 16.00 przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje, dla wszystkich młodych wielbicieli zwierząt. "Bezpieczny Pies - Bezpieczne Dziecko" oraz "Pies Domownik - Pies Przyjaciel" to jedne z edukacyjnych zabaw, które odbędą się w Centrum Handlowym Klif. W trakcie pokazów dowiecie się jak sprawić, aby Wasz kontakt z domowym pupilem był spokojny i przyjemny. Po spotkaniu z naszymi czworonożnymi gośćmi, będziecie wiedzieć jak bezpiecznie podejść do psa, jak zachować się w sytuacji, gdy pies nas zaatakuje, jak rozpoznać mowę jego ciała i o czym należy pamiętać bawiąc się z nim.

Zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi dziećmi do Centrum Handlowego Klif w Gdyni!

Harmonogram:
Sobota, 3 czerwca 09:00 - 21:00 Lazy Bear
Sobota, 3 czerwca 12:00 - 16:00 Psia Edukacja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.