• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Zbóż, Warzyw i Owoców

W niedzielę, 20 października zapraszamy do gdańskiego ZOO na kolejną edycję Dnia Zbóż, Warzyw i Owoców. Dla każdego dużego i małego przewidziano coś ciekawego, pożytecznego i artystycznego.

O godzinie 11.00 rozpoczynamy jarzynowe zawody drużynowe. Osoby chętne do wzięcia udziału w zawodach prosimy o wcześniejsze zgłoszenia do dnia 18 października na adres edukacja@zoo.gda.pl. Wystarczy podać pseudonim drużyny, którą może stanowić rodzina, sąsiedzi, przyjaciele itp. Liczba członków drużyny: od 2 do 4 uczestników. Zawody odbędą się na placyku rekreacyjnym przed Ogrodem Matyldy, niezależnie od pogody.

W godzinach 11.00 - 13.00, w ciepłej sali dydaktycznej Pani Bajka, czyli Anna Franek poprowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Pod okiem animatorki będzie można wykonać figurki zwierząt z warzyw i owoców, eko-torby na zakupy oraz woreczki do warzyw i owoców.

W godzinach 11.30 - 14.00, również w sali dydaktycznej artysta Tomasz Zabrocki będzie wycinał rzeźby zwierząt z warzyw.

W godzinach 13.00 - 15.00 Ogród Matyldy zaprasza na warsztaty pt. "Warzywno-Owocowe Otoczaki", prowadzone pod okiem Anny Jędrzejewskiej, pomysłodawczyni Ogrodu Matyldy.

Będzie aktywnie, artystycznie i zdrowo!

Program wydarzenia:
11.00 - jarzynowe zawody drużynowe (zgłoszenie udziału - pseudonim drużyny prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@zoo.gda.pl do 18.10.2019 r.)
11.00 - 13.00 - eko-warsztaty: torby na zakupy, woreczki do ważenia warzyw i owoców
11.30 - 14.00 - rzeźbienie w warzywach i owocach
13.00 - 15.00 - warsztaty warzywno-owocowe w Ogrodzie Matyldy.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.