stat
Impreza już się odbyła

Dzień Sąsiada

Jeśli wciąż spotykamy się tylko na klatce schodowej, w osiedlowym sklepie lub na przystanku - to najwyższy czas to zmienić. Przyjdź do Przystani Lipowa 15 w sobotę, 25 maja, w godz. 12.00 - 17.00. Poznajmy się i spędźmy razem miło czas przy okazji Europejskiego Dnia Sąsiada.

lip 23-25

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Tego dnia na chętnych czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in. warsztaty szycia ekoworeczków, zajęcia i zabawy dla najmłodszych, profilaktyczne pomiary poziomu cukru we krwi, mierzenie ciśnienia dla dorosłych i seniorów, a także sąsiedzkie drugie śniadanie.

- Zachęcamy do zabrania z domu śniadaniowych smakołyków, którymi chcemy podzielić się przy stole z sąsiadami. Wspólny posiłek będzie miłą okazją do rozmowy o osiedlu, sprawach dzielnicy czy po prostu do pogaduszek. Wiemy, że do serca najszybciej trafia się przez żołądek i mamy nadzieję, że dzięki temu jako sąsiedzi staniemy się sobie bliżsi lub chociaż, na dobry początek, przestaniemy być dla siebie anonimowi - zachęca Ula Kokoszka, koordynatorka działań w Przystani Lipowa 15.

Przystań Lipowa 15 mieści się na osiedlu Fikakowo w Wielkim Kacku i jest to centrum sąsiedzkie południowych dzielnic Gdyni. Na co dzień mieszkanki i mieszkańcy biorą tu udział w szeregu spotkań i warsztatów, a przede wszystkim sami je organizują i prowadzą. Dzięki temu w dzielnicy rozwija się nie tylko miejsce z ciekawą ofertą spędzania wolnego czasu i rozwijania zainteresowań, ale także można nawiązać nowe znajomości i zacieśnić więzi z sąsiadami. Dołączyć można w każdej chwili, a pełny program zajęć dostępny jest na miejscu oraz na facebook.com/groups/PrzystanLipowa15

Na parterze budynku swoją siedzibę ma Miejski Klub Seniora "Wielki Kack".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.