• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Planszówek w ALFA Centrum

gry

Już w najbliższą sobotę 22 czerwca w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej odbędzie się Dzień Planszówek. To doskonała okazja do spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół i wspólnej zabawy przy wciągających grach. Nie zabraknie rozmaitych kultowych planszówek, a także nowości. Czekają również konkursy z nagrodami.

lip 25

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk, Dom Sąsiedzki, ul. Batorego 18
bilety 50 zł
ulgowy 30 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
lip 27

sobota, godz. 19:00

bilety 20 zł
Na sam początek wakacji Alfa Centrum - Galeria Alternatywna wychodzi z propozycją odprężającej rozrywki gwarantującej świetną zabawę i odrobinę rywalizacji. W pierwszy dzień lata, w sobotę 22 czerwca, odbędzie się tu Dzień Planszówek.

Pasaż galerii zamieni się w prawdziwe studio gier. Odwiedzający centrum będą mieli okazję zasiąść w specjalnie przygotowanej strefie i zagrać w wybrane planszówki. Do dyspozycji graczy będą rozmaite propozycje gier o różnym charakterze, wymagającym np. logicznego myślenia, zręczności czy kooperacji. Wśród nich znajdą się zarówno nieśmiertelne, popularne tytuły, jak i te całkiem nowe. Nie trzeba jednak martwić się o instrukcję, na miejscu dostępni będą animatorzy, którzy pomogą i chętnie wytłumaczą zasady danej gry.

Wydarzenie to dobry pomysł na atrakcyjne spędzenie sobotniego popołudnia w gronie znajomych czy rodziny. To również możliwość przetestowania nowych planszówek dla największych ich miłośników, a także okazja do gry dla tych, którzy sami nie mają w domu swoich własnych kolekcji. Organizatorzy zapewniają, że znajdą tu coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli, tak, by każdy mógł dobrze się bawić.

W programie Dnia Planszówek przewidziane są również konkursy. Na chętnych będą czekały różne wyzwania, a zwycięzcy zostaną nagrodzeniu upominkami.

Strefę gier znaleźć będzie można na poziomie 0 galerii. Czynna będzie od godziny 12:00 do 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Opinie