stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwartych Bram w Remontowa SA

Dzień Otwartych Bram w Remontowa SA w sobotę 24 czerwca - w godzinach 10-14 - będzie wyjątkowy. Rozpoczyna bowiem obchody jubileuszu 65-lecia stoczni. To właśnie z tej okazji odbędzie się konkurs fotograficzny "Stocznia w obiektywie", którego organizatorem jest Remontowa SA.

paź 22-24

piątek - niedziela, godz. 18:30 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 24

niedziela, godz. 14:00 - 17:00

Wstęp wolny
W konkursie, mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie i jest on przeznaczony dla amatorów, czyli osób, które nie parają się fotografią zawodowo. Szczegółowy regulamin konkursu, a warto się z nim zapoznać, jest dostępny na stronie www.portalmorski.pl

Konkurs ma formułę otwartą, a jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie autorów najlepszych prac zainspirowanych przemysłem stoczniowym i wykonanych na terenie Remontowej SA w trakcie trwania Dnia Otwartych Bram.

Fotografie konkursowe,
zgodnie z regulaminem, należy przesłać w kopercie z dopiskiem - Konkurs fotograficzny "Stocznia w obiektywie" na adres: Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J Piłsudskiego SA, ul. Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk. Koperta musi także zawierać wypełniony załącznik nr 1 konkursu - Karta informacyjna Fotografii. Termin nadsyłania prac upływa 24 lipca, a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 września br. o godzinie 12, na stoisku wystawienniczym Remontowej SA, na Międzynarodowej Wystawie Morskiej "Baltexpo". Trzy najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami finansowymi. To 5 tysięcy złotych za pracę, która zdaniem jury zajmie 1 miejsce, i odpowiednio - 3 tys. zł za 2 miejsce i 2 tys. zł za fotografię ocenioną na 3 miejsce.

Konkurs fotograficzny będzie specjalną atrakcją Dnia Otwartych Bram, ale... nie jedyną. Jak co roku przy tej okazji program jest przygotowany z myślą o najmłodszych. Już przy wejściu - tylko przez bramę nr 2 - na dzieci czekać będą stoiska z balonami i słodyczami. Na parkingu i placu przy budynku zarządu stoczni ustawione będą karuzele, kolejki, zjeżdżalnie pneumatyczne. Będą konkursy, zabawy, także w pianie strażackiej. Będzie wata cukrowa, popcorn i lody. Każde dziecko wyjdzie ze stoczni zadowolone. Natomiast na parkingu przy W-1, dla dorosłych - "Przystanek Zdrowie", z możliwością przeprowadzenia wielu bezpłatnych badań czy skorzystania z porad na temat zdrowego trybu życia.

Zobaczyć stocznię będzie też można z dwóch piętrowych autobusów z odkrytymi dachami, a od strony wody z pokładów pirackich galeonów "Dragon" i "Regina". W autobusach i na statkach zwiedzającym towarzyszyć będą przewodnicy. W programie Dnia Otwartych Bram jest także możliwość obejrzenia, w Sali Tradycji, filmów o stoczni i modeli statków. A na zmęczonych i głodnych czekać będą kuchnie polowe ze smakowitą grochówką.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.