• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Otwarty Windy GAK

Zapraszamy na Dzień Otwarty Windy Gdańskiego Archipelagu Kultury podczas Jarmarku Dominikańskiego 1 sierpnia (poniedziałek) w godzinach 15:00 19:00 na Targu Rybnym w Gdańsku.

paź 8-9

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 15:00

Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna...
Wstęp wolny
Słynny wrzeszczański dom kultury podczas Dnia Otwartego na Jarmarku Dominikańskim zaprezentuje pełen wachlarz swojej oferty. Program imprezy będzie bogaty i różnorodny taki jak życie Windy!

Podczas wydarzenia będą realizowane warsztaty rękodzieła, podczas których uczestnicy będą mogli wykonać łapacze snów, ozdoby na kole, obrazy z mchu, oraz mini makramy (zakładki i breloczki).
Odbędą się także zajęcia plastyczne oraz warsztaty garncarskie. Warsztaty prowadzić będzie czterech instruktorów, przy czterech oddzielnych stanowiskach. Winda GAK dostarczy komplet materiałów, krzesła, stoliki, namioty, parasole, leżaki itp, aby stworzyć atrakcyjną wizualnie, spójną przestrzeń. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy, na co dzień pracujący w Windzie GAK z dziećmi i dorosłymi. W warsztatach będą mogły wziąć udział całe rodziny.

Na Dniu Otwartym Windy nie zabraknie muzyki. Występy wokalne dadzą Karolina Arczewska, oraz Julia wokalistka pochodząca z Ukrainy. Na instrumentach klawiszowych zagra Mariusz Wala. Zaplanowaliśmy również koncert fortepianowy i występ baletowy naszych rezydentek z Ukrainy. Zaśpiewają także dzieci, które uczęszczają w Windzie na zajęcia wokalne prowadzone przez Mariusza Walę i Katarzynę Burakowską. Dla najmłodszych uczestników wydarzenia będą czytane bajki.

Opinie