stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty Osiedla Beauforta

  • sobota, 8 sierpnia 2020, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Pogórze, ul. Paderewskiego 4
    Organizator: Euro Styl
  • Bilety
    wstęp wolny

Dzień Otwarty Osiedla Beauforta kup mieszkanie z najnowszej oferty, obejrzyj wnętrza i skorzystaj z atrakcyjnej promocji.

Euro Styl zaprasza na Dzień Otwarty Osiedla Beauforta, który odbędzie się w sobotę 8.08.2020 r., w godz. 10:00-16:00 przy ul. Paderewskiego 4 w Pogórzu koło Gdyni.

Doradcy Klienta przedstawią uczestnikom specjalną ofertę promocyjną, w ramach której kupujący mieszkanie otrzymają rower elektryczny*. Zaprezentują też najnowszą ofertę lokali w 4 ostatnich budynkach z tej inwestycji, które zostaną wprowadzone do sprzedaży.
Zainteresowani zakupem będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 250 nowych mieszkań.

W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć mieszkania w stanie deweloperskim oraz zapoznać się ze starannie zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi osiedla z bogatą infrastrukturą rekreacyjną i sportową.

Rozmowy o wymarzonym miejscu do życia odbywać się będą przy pysznej kawie, smoothie i lodach serwowanych na świeżym powietrzu w specjalnie zaaranżowanej strefie relaksu oczywiście z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności (na miejscu zostaną zapewnione maseczki i środki do dezynfekcji rąk, a prezentacja lokali będzie miała indywidualny charakter).*Podstawowe warunki promocji:

Promocja dotyczy mieszkań z bieżącej oferty Osiedla Beauforta.

Pierwszych 6 klientów, którzy dokonają zakupu mieszkania w czasie trwania promocji oraz spełnią warunki określone w regulaminie, otrzymają rower elektryczny marki Merida M-BIKE 7 E-BIKE.

Promocja jest ograniczona w czasie i trwa w okresie od 8.08.2020r. do 17.08.2020r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegółowe warunki promocji będą zawarte w regulaminie dostępnym od 6.08.2020r. w Biurze Sprzedaży oraz na eurostyl.com.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.