stat
Impreza już się odbyła

Dzień Ojca w CH Auchan Gdańsk

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na akcję bezpłatnych badań profilaktycznych. W sobotę 19 czerwca od godziny 10.00 do godziny 18.00 panowie będą mogli bezpłatnie wykonać m.in. badanie EKG, sprawdzić ukrwienie kończyn dolnych, zbadać poziom cholesterolu i glukozy we krwi, a także skorzystać z porad lekarza i dietetyka.

sie 8

niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia i dbać o kondycję oraz prawidłową masę ciała. Najbliższą okazją do tego będzie akcja bezpłatnych badań profilaktycznych, na którą z okazji zbliżającego Dnia Ojca zaprasza Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. 19 czerwca od godziny 10.00 do 18.00 wszyscy panowie będą mogli wykonać badania, których wyniki pozwolą ocenić stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Przy specjalnych stanowiskach w pasażu galerii handlowej będzie można wykonać badanie EKG, sprawdzić ukrwienie kończyn dolnych, zbadać poziom cholesterolu i glukozy we krwi, wykonać pomiar saturacji i tętna, a także obliczyć wskaźnik BMI. Każdy zbadany otrzyma podsumowanie wyników w formie ankiety medycznej. Obecny na miejscu lekarz zinterpretuje badania, a dietetyk podpowie, jak zadbać o dobrą formę i kondycję.

Akcja bezpłatnych badań profilaktycznych to okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu i podjąć działania niezbędne, by uchronić się przed poważnymi chorobami krążenia. Bezpłatne badania profilaktyczne z okazji Dnia Ojca odbędą się 19 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w godzinach od 10:00 do 18:00. Badania i konsultacje są bezpłatne i aby wziąć w nich udział, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Akcja organizowana jest we współpracy z Telemedycyną Polską S.A.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.