• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni

Zapraszamy na jesienny Dzień Kreatywny. Tematem przewodnim jesiennego i ostatniego w tym roku Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdynii będą warsztaty skupione wokół sztuki sitodruku, ceramiki i zabaw z papieru dla najmłodszych! Tegod nia odbędzie się również wernisaż i wystawa pokonkursowa "Zakupy z ludzką twarzą 2022"!. Zapraszamy do Holu Hali Łukowej o 12:00.

Zapraszamy na warsztaty sitodruku z Pracownią Sita Suzito w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!
Czas: 26 listopada 2022; 10.00- 12.30
Start: podziemie pod Halą Płaską, pracownia Sita Suzito (alejka Halo Kultura)- box 511 i 512
Z nami nie będziesz się nudził! W miejscu, gdzie sitodruk i sztuka budują trójmiejską kulturę - zrealizujesz się twórczo i nawiążesz ciekawe kontakty. Sitodruk polega na przecieraniu farby przez szablon (sito) na dowolną płaską powierzchnię.
https://app.evenea.pl/event/warsztatysitodruku/

Zapraszamy na warsztaty teatrzyku z Otwartą Pracownią Ślad w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!
Czas: 26 listopada 2022; 11.00- 13.00
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 320
W sobotnie przedpołudnie zapraszamy dzieci na ostatni w tym roku Kreatywny Dzień na Halach Targowych. Tym razem duet z Otwartej Pracowni Ślad zaprasza do wspólnego wykonania kartonowych teatrzyków i papierowych postaci, które uczestnicy zabiorą ze sobą, aby później w rodzinnym gronie rozbudowywać je i tworzyć niezliczone historie, odgrywając spektakle teatralne według własnego scenariusza. W sam raz na długie, jesienne wieczory. Dobra zabawa gwarantowana:)
https://app.evenea.pl/event/warsztatyteatrzyku/

Zapraszamy na warsztaty ceramiki dla dorosłych "Naczynia na jesienne plony" do pracowni ceramiki "NODOBRA" w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!
Czas: 26 listopada 2022; 10.00- 12.00
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 519
W czasie warsztatów Alicja podzieli się z Wami swoją pasją do Hali, a warsztaty zaczną się od krótkiego spaceru po niej w celu zebrania inspiracji. Następnie wykonamy naczynia na produkty rolne, napary czy inne artykuły do nabycia na targowisku. Na początku nauczymy się trzech podstawowych typów formowania z gliny i każdy wybierze swoją metodę na stworzenie pracy. Im większa swoboda tym lepiej- niech każda praca będzie odbiciem kreatywności kupców hali gdzie każde stoisko jest indywidualne i przeciwstawia się korporacyjnym trendom.
https://app.evenea.pl/event/warsztatceramiki/

Opinie