stat

Dzień Kobiet: Plac piękna

W dniach 8-9 marca zapraszamy serdecznie wszystkie Panie do skorzystania z atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie z okazji Dnia Kobiet.

Kobiecość jest czymś absolutnie wyjątkowym - dodaje siły, wpływa na pewność siebie, sprawia, że inaczej patrzymy na własne odbicie w lustrze. Dlatego warto pielęgnować ją każdego dnia! Dla wszystkich Pań, które wybiorą się do Centrum Riviera w Dzień Kobiet, przygotowaliśmy cały zestaw atrakcji, które umilą ten wyjątkowy dzień: darmowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy, masaże dłoni, dermokonsultacje, badania wzroku czy warsztaty makijażu.
A wszystko pod okiem specjalistów z naszego centrum!

O wykonanie perfekcyjnego makijażu zadbają: Inglot, Douglas, Mac Cosmetics, Hebe, Mary Kay, Sephora, Semilac.

Porad dotyczących pielęgnacji skóry oraz doboru odpowiednich kosmetyków dostarczą: Organique, Stara Mydlarnia, The Body Shop.  

A co dla dobra całego ciała? Instytut urody Abacosun zajmie się zabiegami na twarz i ciało, Ziaja przeprowadzi analizę skóry, Amazonki udzielą porad o skutecznym samobadaniu piersi, BeClinic przeanalizuje skład ciała, na podstawie którego doradzi dietetycznie i dobierze kurację witaminową, a Studio Figura użyczy roll shapera.

Badaniem wzroku oraz doborem oprawek zajmą się Lynx Optique i Paris Optique, a korekcją wzroku Twoje Soczewki.  

Hair Shop zadba o włosy, a L'OCCITANE przeprowadzi wizualizację lotu balonem.

Nawodni nas Woda Natura, a Tchibo dostarczy kawy i czekolady.

Nie zabraknie też masaży dłoni, promocji perfum i rozmaitych zabiegów pielęgnacyjnych. A wszystko po to, aby w ten szczególny dzień każda z Pań mogła poczuć się piękna, wyjątkowa i przede wszystkim kobieca. Będziemy dbać, rozpieszczać i pielęgnować!

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco z informac

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.