• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka z Ikea

gry

Przełom maja i czerwca to niesamowity czas, a z każdym dniem oraz promieniem słońca czujemy, że lato jest coraz bliżej. Możemy wspólnie relaksować się i bawić w otoczeniu naszych bliskich, chętniej spędzamy też czas poza domem. To również okres, w którym obchodzimy święto najważniejszych ludzi na świecie - dzieci! IKEA z tej okazji przygotowała coś specjalnego i zaprasza każdego do zabawy w swoich sklepach.

18 lipca - 28 sierpnia 2022, godz. 11:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Z okazji Dnia Dziecka, pomiędzy 28 maja a 1 czerwca br. w IKEA Gdańsk będzie można spędzić rodzinnie czas i wziąć udział w zabawie polegającej na odszukaniu zaginionego pluszaka. Może ukrył się pod łóżkiem SLATTUMN, w którejś z szuflad MALM albo siedzi w doniczce RÅGKORN? Na specjalnym formularzu wystarczy zanotować, hasła znajdujące się przy maskotkach. Na zwycięzców poszukiwań czekać będzie smaczna niespodzianka. Hostessa przy głównym wejściu IKEA Gdańsk będzie rozdawać mapki oraz chętnie udzieli szczegółowych informacji.Ponadto w tych dniach w Restauracjach IKEA obowiązywać będzie specjalna oferta - za każde wydane 30 zł klienci otrzymają rabat 10 zł na zakup dowolnego produktu z działu dziecięcego.

Dodatkowo, 28 maja (sobota) od 12:00 do 16:00, co godzinę, pracownicy naszego sklepu będą czytać bajki dla najmłodszych. Szukajcie przytulnego kącika dla dzieci przy Restauracji. Skorzystajcie z oferty restauracyjnej a w tym czasie dzieci będą mogły poszaleć w naszym kąciku zabaw lub posłuchać ciekawych opowieści.

Także dla klubowiczów IKEA Family przygotowano coś specjalnego. Od 04.05 do 01.06 obowiązywać będzie dostawa za 1 zł przy zakupach online za minimum 69zł. To świetna okazja, aby skorzystać z Aplikacji Mobilnej IKEA, która umożliwia zakupy bez wychodzenia z domu oraz wypróbować nowe rozwiązania zakupowe dostępne w sklepach stacjonarnych, m.in. usługę Skanuj i Płać.

Regulaminy akcji dostępne pod linkiem: www.ikea.com

Zapraszamy Serdecznie!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.