stat
Impreza odwołana

Dzień Dziecka (1 opinia)

Zapraszamy wszystkie dzieci z okazji Dnia Dziecka na Teatrzyk Fantazja pod tytułem "Kraina Lodu". Scenariusz teatrzyku jest inspirowany słynną i uwielbianą przez wszystkie dzieci bajką "Kraina Lodu".

Główna bohaterka Elsa zamieszkuje lodowy zamek. Sama go stworzyła ponieważ posiadała moc władania lodem i śniegiem. Księżniczka od dzieciństwa mieszkała w królestwie ale niestety uciekła z niego ponieważ nie potrafiła zapanować nad swoją mocą i bała się, że wyrządzi krzywdę zarówno swojej rodzinie jak i poddanym. Jednak w zamku jest ktoś, kto za Elsą bardzo tęskni - jej młodsza siostra. Anna bardzo chce odnaleźć swoją starszą, kochaną siostrę i przywrócić lato w całym królestwie .W tym celu udaję się na poszukiwanie Lodowego zamku, który zamieszkuje Elsa. Na swojej drodze spotyka ona Kristoffa oraz zabawnego bałwanka Olafa, którzy będą pomagali jej podczas wyprawy. Czy Annie uda się odnaleźć siostrę? Czy Elsa będzie potrafiła przywrócić lato w królestwie? Na koniec bajki dzieci wraz z aktorami zaśpiewają wspólnie refren:
"Serca siłę masz. Ma ją każdy z nas.
Dzięki niej, dobrze będzie znów.
Serca siłę masz, ma ją każdy z nas.
Ciepłem swym, stopi każdy lód."
Dodatkowa atrakcja: Bajeczna ścianka Kraina Lodu do robienia zdjęć.
Sprzedaż biletów: Tel.58 77 65 599, e-mail: marketing@faltombusiness.pl

Ilość miejsc ograniczona! W trakcie trwania teatrzyku rodziców zapraszamy do skorzystania z hotelowego Lobby Baru oraz Bufetów Niedzielnych. KONIECZNA wcześniejsza rezerwacja stolika -  tel.: 58 77 65 500 Osoba dorosła: 75 zł, Dzieci: 3-10 lat /30 zł, Dzieci do 3 lat - GRATIS!, Godz. 13:00 - 17:00

https://www.faltombusiness.pl/pl/special/niedzielne-bufety-obiadowe/

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.