Dzień Dziecka

Pamiętacie swój pierwszy prezent, jaki dostaliście z okazji Dnia Dziecka? Albo pierwsze wspólne wyjście z rodzicami? No, jasne, że pamiętacie. Tego się nie zapomina! Gwarantujemy, że spędzając Dzień Dziecka w Centrum U7, będziecie mieć wspomnienia, których nie będzie dało się zapomnieć! 

maj 30-1.06

sobota - poniedziałek, godz. 10:00

Gdańsk,
lip 5

niedziela, godz. 9:30 - 14:00

Gdańsk Główne Miasto, Za Murami 2-10
Dzień Dziecka. Z czym Wam się kojarzy to przepełnione frajdą święto? Tak jak nam, z prezentami, wspólnym wyjściem do zoo ( te kolejki!) , albo na lody lub kręgle? Jaaa... to były czasy... Dziś wielu z Nas ma już swoje dzieci i usilnie główkuje, co by tu wymyślić, żeby zrobić swojemu maluchowi frajdę? Jaki prezent kupić? Gdzie zabrać? Czasy trochę się zmieniły, teraz człowiek ma do dyspozycji o wiele większą paletę możliwości niż kiedyś. Ale wiecie co? Nie musicie kupować swojemu dziecku kolejnej konsoli, albo mieszkania w Sopocie. Możecie zrobić coś innego, tańszego, co da jednak taką samą, a może nawet większą frajdę. Możecie zainwestować w coś, co da Waszemu dziecku dużo uśmiechu i frajdy, co pozwoli znakomicie spędzić czas i to we wspólnym gronie. Bo Dzień Dziecka MUSI kojarzyć się ze świetną zabawą i równie świetnie spędzonym czasem. Z zabawą i szerokim uśmiechem. Z odrobiną szaleństwa. Najlepiej w rodzinnym gronie. Wzięliśmy to wszystko pod uwagę. I właśnie dlatego zapraszamy Was na... 

DZIEŃ DZIECKA W U7

U Nas Dzień dziecka trwa...dwa dni. Zarówno w sobotę (1.06), jak i w niedzielę (2.06), możecie na obu naszych lokalach liczyć na mnóstwo atrakcji. Będą konkursy, obowiązkowo z nagrodami. Będą przeróżne animacje. Będzie specjalna loteria, w której będzie można wygrać zaproszenia do U7, do Sali Zabaw Amazonia, jak również na pizzę. Będzie można wygrać również gadżety od znanej i lubianej firmy Pepsi. Wreszcie, będzie można skorzystać z MEGA PAKIETU, który przygotowaliśmy specjalnie z tej okazji, dzięki któremu zaoszczędzicie ponad 40 złotych (które możecie wydać później na cukierki, lody, co tylko chcecie dla swoich dzieci.

Dlatego nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, tylko chwytajcie za telefon i rezerwujcie sobie tor w U7. Pamiętajcie bowiem, że liczba miejsc, zwłaszcza w Dzień Dziecka, jest u Nas ograniczona.

Czekamy na Was! 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • zajęcia rekreacyjne
  maj 30-1.06
  sobota - poniedziałek, g. 10:00
  Sopot, Kart Center
  Dzień Dziecka
 • warsztaty , kurs tańca , zajęcia rekreacyjne
  maj 29-30.08
  g. 10:00
  Gdańsk, Werel Dance Studio
  Werel Dance Studio