stat
Impreza już się odbyła

Dzień Brody - koncert Kalinovskiego - Jameson x free barber

Świętujemy w Stacji Dzień Brody, a co!  W związku z powyższym, w sobotę 4 września, będziecie mogli ogarnąć swoje rozczochrane zarosty i czupryny u ekipy ze SZTORM BARBER SHOP, która czekać na Was będzie w STACJI*. A co więcej, zagra dla Was Kalinovski! Brodacz, oczywiście.

cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet
Kalinovski to mieszkający w Gdańsku wokalista o charakterystycznym rockowym głosie. Laureat II miejsca XI edycji The Voice of Poland z 2020 roku oraz V miejsca V edycji Idola z 2017 roku. Wokalista zespołu BLACK JEANS, z którym jesienią 2020 roku wydał singiel pt. "Wodospady" promujący płytę "Pokolenie Y". Klip zdobył ponad 600 tyś. wyświetleń w serwisie YouTube. Znany jest również z koncertu, który zagrał w oknie swojego mieszkania w gdańskim Wrzeszczu tuż po rozpoczęciu pandemii. Występ został zarejestrowany, a wideo zrobiło furorę w Internecie i ogólnopolskich mediach. Właśnie wydał nowy singiel pt. "Solo Act", który przekroczył 100 tyś. wyświetleń na YouTube w tydzień od premiery. Utwór jest zapowiedzią solowej płyty. W trakcie koncertu artysta przedstawi autorski materiał, jak i najbardziej znane covery, które miał okazję zaprezentować m. in. w The Voice of Poland.

rock - koncerty w Trójmieście


*przy zakupie 2 drineczków na barze Jamesona

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.