stat
Impreza już się odbyła

Dziecięcy kącik wielkich kompozytorów

Po długiej przerwie - bo od maja a więc po 5 miesiącach w najbliższą niedzielę 20 listopada 2016 r. o godz. 12:00 w Sali Muzycznej Pałacu Opatów w Oliwie odbędzie się kolorowy, bajkowy koncert zatytułowany "Dziecięcy Kącik Wielkich Kompozytorów".

W pięknej sali Pałacu Opatów wystąpi wielu artystów - śpiewacy: Elżbieta Warcaba, Karolina Sołomin, Robert Hennig, Jacek Szponarski oraz pianistka Aleksandra Bieg-Piaseczna. Pojawi się też dystyngowana wiolonczela z muzycznym portretem dumnego łabędzia i szalonymi tańcami. Na wiolonczeli zagra Weronika Kulpa. Zabrzmi muzyka m.in. F.Chopina, St.Moniuszki, St.Niewiadomskiego, - a więc wielkich kompozytorów polskich, oraz A.Arutuniana, K.Saint-Saënsa i najsławniejszych na świecie W.A.Mozarta i G.Rossiniego.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Artyści wystąpią w pięknych ubiorach, opowiedzą pieśniami o kołowrotku, psotnym chochliku, pięknym paziku cherubinku, o kotkach, o rakiecie a nawet o śliwce w rytmie poleczki i jarzynowej jesiennej sałatce którą zrobimy razem. Będzie też pieśń o ułanach i piękna patriotyczna pieśń która przypomni o wielkim Święcie Niepodległości - a więc opowieści poważne, mądre i śmieszne.

Zapraszamy - przyjdźcie - Bajnutek czeka na Was.

Koncert poprowadzi Pani Basia - Barbara Żurowska - Sutt.

Pałacowe Koncerty dla Dzieci i Rodziców są dofinansowane przez Urząd Miejski w Gdańsku.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.