stat
Impreza już się odbyła

Dziecięcy Pchli Targ

Czas na wiosenne porządki na półkach! Zróbcie je razem z "Plamą" podczas Dziecięcego Pchlego Targu!

Muzyczny pchli targ

wrz 22

niedziela, godz. 13:00 - 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Pchli Targ

paź 12

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny
Dziecięcy Pchli Targ to kolejna edycja plenerowej imprezy, która odbywa się na gdańskiej Zaspie przy klubie "Plama" GAK, przyciągając sporą liczbę kupujących i sprzedających, zarówno małych, jak i dużych. Kwietniowe wydarzenie będzie doskonałym pretekstem do zrobienia wiosennych porządków na półkach, albo... nowych zakupów.

Dziecięcy Pchli Targ to okazja, aby spróbować swoich sił jako sprzedawca. Na krótką chwilę każde dziecko może zamienić się w prawdziwego biznesmena i zbudować swój własny stragan z maskotkami, grami i lalkami. Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów, powinni być usatysfakcjonowani. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. NIE jest wymagane zgłoszenie udziału jako sprzedawca.

Regulamin wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ

1. Organizatorem wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ jest "Plama" Gdański Archipelag Kultury.
2. Impreza jest wydarzeniem plenerowym i odbędzie się na terenie przyległym do klubu "Plama" GAK (trawnik, chodnik, ławki) ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk Zaspa, dnia 28.04.2019 r. (niedziela) w godzinach 12:00-15:00.
3. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
4. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży. Organizator nie zapewnia uczestnikom wydarzenia materiałów potrzebnych do stworzenia własnego stoiska (tj. krzeseł, stołów itp.).
5. W wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które zapoznały się z Regulaminem wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ umieszczonym na wejściach na teren wydarzenia oraz na stronie www.plama.art.pl).
6. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej, która ponosi całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziecka na terenie wydarzenia.
7. W wydarzeniu mogą brać udział dzieci do lat 13.
8. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.
9. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.
10. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.).
11. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika i jego podopiecznego na potrzeby działań informacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez Organizatora.
12. Uczestnicy imprezy zobowiązani są stosować się do instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektu oraz instrukcji porządkowych Organizatora.
13. Opiekunowie ponoszą wszelką odpowiedzialność za rozliczenia fiskalne wynikające z aktualnych przepisów prawa.
14. W kwestiach nienazwanych w regulaminie decyduje Organizator.
15. Organizator ma prawo dokonywania zmian w regulaminie bez podawania przyczyny.
16. Ostateczna i wiążąca interpretacja regulaminu należy do Organizatora.
 
Organizator:
"Plama" Gdański Archipelag Kultury
ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
www.plama.art.pl; www.gak.gda.pl
www.facebook.com/PlamaGAK
tel. 58 557 42 47

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni