stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dziecięcy Pchli Targ

Czas na wiosenne porządki na półkach! Zróbcie je razem z "Plamą" podczas Dziecięcego Pchlego Targu!

w każdą niedzielę (do 26.09), godz. 09:00 - 15:00

Wstęp wolny
Dziecięcy Pchli Targ to kolejna edycja plenerowej imprezy, która odbywa się na gdańskiej Zaspie przy Klubie "Plama" GAK, przyciągając sporą liczbę kupujących i sprzedających, zarówno małych, jak i dużych. Kwietniowe wydarzenie będzie doskonałym pretekstem do zrobienia wiosennych porządków na półkach, albo... nowych zakupów.

Dziecięcy Pchli Targ to okazja, aby spróbować swoich sił jako sprzedawca (obowiązują wcześniejsze zgłoszenia!). Na krótką chwilę każde dziecko może zamienić się w prawdziwego biznesmena i zbudować swój własny stragan z maskotkami, grami i lalkami. Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów, powinni być usatysfakcjonowani. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Uwaga! Dla sprzedających podczas Dziecięcego Pchlego Targu obowiązują wcześniejsze zapisy (rejestracja zgłoszeń rusza 3 kwietnia). Liczba miejsc ograniczona. Aby dokonać zgłoszenia należy wysłać email z danymi (imię i nazwisko dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu) do 18.04.2018 r. na adres: daria@plama.art.pl.

REGULAMIN Dziecięcego Pchlego Targu lub www.facebook.com/events/206051800152934

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.