Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dżem (8 opinii)

Dżem to zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa założony w 1973 roku przez braci Adama i Beno Otrębów oraz Pawła Bergera. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

maj 8

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 55 zł
przedsprzedaż 55 zł
Kup bilet
cze 17

środa, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 40 zł
Kup bilet

Mimo swych burzliwych dziejów, zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Ciężko jest wskazać dokładny moment powstania kapeli, lecz bezsprzecznie wiąże się on nierozerwalnie z historią festiwalu w Jarocinie. Od lat 70-tych skład przeszedł wiele transformacji, zarówno personalnych jak i muzycznych, doświadczany tragediami, jakimi była śmierć Ryśka Riedla, a potem Pawła Bergera. Jednak nawet po tak druzgocących wydarzeniach muzycy potrafili się podnieś i powrócić do grania, jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni.

blues - koncerty w Trójmieście


Wykuwani w ciężkich warunkach, do dziś Dżem jest nie do zdarcia, a już w przyszłym roku świętować będziemy 35-o lecie istnienia zespołu.

Bilety dostępne w Tawernie w Gdyni, salonie muzycznym PULS w centrum Gemini, sklepach Empik oraz na stronach www.eventim.pl, www.ticketpro.pl
Ilość biletów ograniczona.

Opinie (8)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  • rock
    kwi 17
    piątek, g. 20:00
    Gdańsk, Wydział Remontowy
    Lecter