stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dwadzieścia lat Centrum U7. Świętujemy!

Nieskromnie pisząc byliśmy pierwszą kręgielnią w Polsce. I na pewno jesteśmy pierwszą, która świętuje dwadzieścia lat na rynku! 4 oraz 5 lutego zapraszamy do Centrum U7 w Gdańsku, gdzie na wesoło, z całą masą atrakcji, konkursów i zabaw, będziemy świętować naszą dwudziestkę!

Mamy dwadzieścia lat! Matko jedyna, kiedy to zleciało?! Pamiętamy jeszcze jak 17 stycznia 1997 roku nieżyjący już prałat Henryk Jankowski święcił i oficjalnie otwierał nasze podwoje...Przecież to było jak wczoraj...

No, ale czas leci ;-) Rocznica jest i to całkiem okrągła, dlatego koniecznie trzeba to uczcić! Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Was 4 oraz 5 lutego, albowiem w tych dniach będziemy świętować nasze dwudzieste urodziny. I to świętować na całego!  

W sobotę, 4 lutego, zapraszamy tych nieco starszych. Startujemy o godzinie 17:17 przy czym największe atrakcje zaplanowaliśmy na późny wieczór. Możemy zdradzić, że tego dnia w U7 będzie impreza z profesjonalnym DJ-em. Będzie również karaoke, więc jeżeli ktoś czuje się na siłach, a na pewno tacy są, to zapraszamy! Postawimy też specjalną fotobudkę, dzięki której będziecie mogli pstrykać sobie pamiątkowe zdjęcia, a później zabrać je do domu.  Będą loterie z wypasionymi nagrodami, będą przeróżne konkursy, z których jesteśmy znani. Będzie lał się szampan. Będą dziewczyny. Panowie też. Będzie przepięknie. I (nie do końca) normalnie.

Zobacz jak świętowaliśmy naszą osiemnastkę (cz.1)

Zobacz jak świętowaliśmy naszą osiemnastkę (cz.2)

Natomiast 5 lutego zapraszamy dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Zorganizujemy dla Was warsztaty z robienia pizzy. Będą zajęcia plastyczne. Będą też konkursy, obowiązkowo z nagrodami. A przede wszystkim, tak jak podczas ferii, będziemy świetnie się z Wami bawić. 


Dlatego już teraz rezerwujcie sobie w kalendarzu 4 oraz 5 luty. To jedyna taka okazja, by wspólnie z Nami poświętować. To jedna z niewielu okazji, gdzie możecie wygrać atrakcyjne nagrody. To będzie też, bez wątpienia, impreza, którą zapamiętacie na długo. 

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • pop , disco polo , jubileusz
    cze 13-14
    sobota - niedziela
    Pruszcz Gdański
    XXXI Dni Pruszcza